28784

Kopitar korak pred izpadom

Avtor: Rok Grilec
21. 4. 2016, 08.16

Hokejisti Los Angeles Kings so v prvem krogu končnice lige NHL na robu izpada. V dvoboju s San Josejem so v zaostanku 1:3. Četrta tekma je bila tako kot vse dosedanje zelo izenačena, na koncu pa so se domači hokejisti veselili zmage s 3:2.

To je šele prva tekma v seriji, ki so jo dobili domači igralci. V Los Angelesu so namreč uvodni dve zmagali Sharks, v San Joseju je prvo dobil Los Angeles, tokrat pa je San Jose v zadnji tretjini povedel s 3:0 in prišel do vodstva v zmagah 3:1.

Anže Kopitar je bil podajalec pri drugem zadetku Kings, ki je padel dobrih šest minut pred koncem tekme.

Peta tekma bo prav tako v San Joseju, in sicer v noči iz nedelje na ponedeljek.

1

2

3

Liga Nova KBM: Ilirija tudi s pomočjo atraktivnega Alley oopa prekinila niz porazov (VIDEO)...Več