[4]
51895

Kopi zadel in podal, a Vancouver vseeno slavil

24. 1. 2018, 08.20

Hokejisti Los Angeles Kings so na gostovanju v severnoameriški ligi NHl izgubili pri Vancouver Canucks 2:6. Slovenski zvezdnik Anže Kopitar se je izkazal z golom in podajo.

Vancouver je tekmo odprl z dvema goloma Louija Erikssona in enim Thomasa Vaneka, 3:0 je bilo že po 5:49 minute. Po osmin minutah je na 1:3 znižal Alex Iafallo, ko je bil med podajalci tudi Kopitar. Še pred koncem prve tretjine je četrti gol Vancouvra zadel Sven Baertschi.

V drugi tretjini je prvi zadel domačin Brock Boeser, Kopitar je hitro za njim znižal, tudi Boeser pa ni potreboval dolgo, dobri dve minuti kasneje je zadel še drugič za končnih 6:2.