[4]
68729

Kopi podal za edini zadetek, a LA ostal brez točk

5. 12. 2018, 07.57

Hokejisti Los Angeles Kings ostajajo povsem na repu razpredelnice v severnoameriški ligi NHL. Davi po slovenskem času so izgubili na domačem ledu dvorane Staples Center. Boljši z 2:1 so bili gostje iz Arizone Coyotes.

Kapetan kraljev Anže Kopitar je bil podajalec pri edinem zadetku domačih, ko je v 55. minuti sodeloval v akciji skupaj z Dustinom Brownom, pod zadetek pa se je podpisal Alec Martinez.

Za kojote sta zadela Lawson Crouse v prvi in Nick Schmaltz drugi tretjini. Razglašeni kralji niso našli recepta za obrambe čuvaja mreže gostujočega moštva Adina Hilla, ki je zaustavil 25 strelov domačih hokejistov na gol.

Domači vratar Jonathan Quick je zbral 18 obramb.

Los Angeles bo v noči na soboto gostil New Jersey.