single
[2,3194]
180749

Koper okrepil devetnajstletni vezist

Avtor: Urban Kolman
4. 1. 2023, 16.01

Slovenski nogometni prvoligaš Koper je uradno potrdil prihod mladega kenijskega reprezentanta z belgijskim potnim listom Wilkinsa Ochienga. Kot so zapisali na koprski spletni strani, je 19-letni krilni nogometaš podpisal pogodbo do konca sezone 2024/25.

“Ponudila se je priložnost, da v Koper pripeljemo mladega nogometaša, ki ima za seboj kakovostno nogometno šolo. Tudi zaradi tega, ker je v tako velikem klubu pri teh letih že imel profesionalno pogodbo, nisem okleval in prišel do zaključka, da bo v Kopru še lahko napredoval,” je o nogometašu, ki ima za seboj nogometno šolanje v akademiji Cluba Brugge povedal športni direktor Ivica Guberac.

Koper je po 20 krogih na drugem mestu lestvice Prve lige Telemach, za vodilno Olimpijo zaostaja za 13 točk.

Vir: STA
Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

Matić in Vučkić napovedujeta: Boj ranjenih levov, Slovenija mora najti namen v tekmi s Švedsko in ga predstaviti javnosti (VIDEO)...Več

2

Zmaji na domačem ledu strli južnotirolske lisice (VIDEO)...Več

3

Nizozemska tudi z igralcem manj pretrd oreh za mlade slovenske nogometaše (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Razpad identitete: kolumna o slovenski nogometni bedi, sobotnem ponižanju in klicu po prebujenju...Več

2

Pri Hondi se pripravljajo na obdobje po Timu Gajserju – prihaja večkratni svetovni prvak...Več

3

Riera odgovarja na namigovanja o njegovem odhodu: ”Če se klubi zanimajo za nas, pomeni, da delamo dobro” (VIDEO)...Več