single
[3137]
233449

Kompany prečrtal nemškega reprezentanta

Avtor: Lamin Diallo
16. 8. 2024, 20.35

Po poročanju nemškega Kickerja naj bi belgijski strateg iz svojih načrtov za novo sezono izključil vezista Leona Gretzko. Bavarski klub se je v zvezni vrsti nedavno okrepil z Joaom Palhinho, ki se je v München preselil iz Fulhama.

29-letni vezist, ki je v dresu Bayerna zbral že več kot dvesto nastopov, naj bi se bil kljub temu pripravljen boriti za svoje mesto v moštvu. Vodilni možje Bayerna pa si ne glede na to prizadevajo, da bi Goretzko še v tem prestopnem roku prodali.

Nedavno naj bi se z občasnim nemškim reprezentantom spogledovala Napoli in Atletico Madrid, a še noben od omenjenih klubov za igralca ni poslal ponudbe. Primarna težava naj bi bila igralčeva visoka plača, ki pri Bayernu znaša 17 miljonov evrov letno.

Goretzka ima s klubom sklenjeno veljavno pogodbo do leta 2026, v kolikor pa bi želel obuditi svojo reprezentančno kariero, si bo zagotovo skušal že kmalu poiskati drugo možnost.

Bundesliga se tudi v novi sezoni vrača na Šport TV. Še prej pa si boste lahko na našem programu ogledali srečanju superpokala med Bayer Leverkusnom in Stuttgartom, ki bo na sporedu v soboto ob 20:25 na prvem!

Foto: AP Photo/Matthias Schrader via Guliver Image

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Kampl s solzami v očeh končal kariero, navijačem podaril kar 4444 litrov piva...Več

2

Mašič po 21. zvezdici Olimpije: ”Naš cilj je bil jasen” (VIDEO)...Več

3

VIDEO: Kralji še drugič zapored klonili v podaljšku proti Anaheimu, Kopitar še vedno odsoten...Več

Najbolj brano ta mesec

1

NEURADNO: Slovenska nogometna reprezentanca dobila novega selektorja!...Več

2

Boban Marjanović: “Ilirijo sem izbral, ker ima mlade košarkarje, ki so talentirani in delavni” (VIDEO)...Več

3

Gajser uradno član Yamahe: “Pripravljen sem dati vse od sebe in upam, da se bomo lahko borili za naslov” (FOTO)...Več