single
[2]
248284

Kojić: “Tekma je bila težka, nasprotnik dober, a čakamo jih v Ljubljani” (VIDEO)

Avtor: Urban Kolman
14. 2. 2025, 10.50

Olimpija je na prvi tekmi kvalifikacij za končnico Konferenčne lige doživela poraz proti Borcu iz Banja Luke. Zmaji so v prvem polčasu prevladovali na igrišču, a rdeči karton Raula Florucza v 51. minuti je spremenil potek srečanja. Domača zasedba je prevzela pobudo in v 91. minuti preko Sandija Ogrinca prišla do zmage z 1:0.

Mladi napadalni vezist zmajev Dino Kojić je po obračunu dejal: “Tekma je bila težka, dober nasprotnik. Igro smo nadzorovali. Na žalost se je zgodil rdeči karton, tekma se je obrnila. Oni so prevzeli nadzor nad posestjo. Čakamo jih v Ljubljani.”

O atmosferi je povedal: “To smo pričakovali, imajo dobre navijače. Pogovarjali smo se, da nam to ne sme priti v glavo. To je nogomet, mogoče je bilo vsega skupaj preveč, sploh kar se tiče metanja stvari na igrišče.”

V nadaljevanju se je dotaknil svoje vloge ob vstopu v igro in pogledal proti srečanju z Nafto.

VIDEO: Kojić po porazu

Video is not available for your country.

Video, foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Gajser po manjšem padcu v Aguedi ostal brez stopničk, Herlings dobil obračun s Coenenom...Več

2

VIDEO: Grozljiv padec vodilnega v kvalifikacijah, danes na delu tudi Gajser in Pancar...Več

3

Sešlar o prihajajoči sezoni: “Pot do naslova bo zagotovo težja kot lani” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

SP 2026: Kanada z golom v sodniškem dodatku prva v osmini finala...Več

2

Še pred leti igral v slovenski mladinski ligi, sedaj v izločilnih bojih SP živi svoje sanje...Več

3

Zahović: “Vrnitev Milaniča je bila ideja lastnikov, sprejel sem jo odprtih rok” (VIDEO)...Več