[2085]
136314

Klepačeva v New Yorku končala v drugem krogu

6. 9. 2021, 08.30

Slovenska teniška igralka Andreja Klepač, ki v ženskih dvojicah uspešno nastopa na odprtem prvenstvu ZDA v New Yorku, je turnir dobro začela tudi v mešanih parih. Po zmagi v prvem krogu pa je nato nastope v paru z Belgijcem Joranom Vliegnom končala v drugem.

Klepačeva je v paru z Belgijcem Joranom Vliegnom v prvem krogu mešanih dvojic po ostrem boju izločila peta nosilca, ameriško-britansko dvojico Bethanie Mattek-Sands – Jamie Murray. Slovenka in Belgijec sta izgubila uvodni niz z 2:6, nato pa dobila naslednja dva s 6:4 in 12:10.

V drugem krogu pa je slovensko-belgijski par po uri in 40 minutah igre klonil proti avstralsko-brazilski navezi Elen Perez – Marcelo Demoliner, ki je bila boljša s 6:7 (4), 4:6 in 5:10.

Klepačeva se bo na OP ZDA v ženskih dvojicah v paru s Hrvatico Darijo Jurak, s katero sta osmi nosilki, danes pomerila za vstop med najboljših osem proti mladima domačinkama, Coco Gauff in Caty McNally.

1

Kapun pred Večnim derbijem: Tekma sezone za Olimpijo in Maribor, možnosti so 50:50 (VIDEO)...Več