single
[2085]
127581

Klepačeva v četrtfinalu dvojic

Avtor: Šport TV
7. 6. 2021, 15.35

Slovensko-hrvaška teniška naveza Andreja Klepač/Darija Jurak je v osmini finala Roland Garrosa po dveh nizih in dveh urah igre s 4:6, 6:3 in 6:1 premagala tajvansko navezo Hao-Ching Chan/Latisha Chan.

Slovenka in Hrvatica, 11. nosilki, sta po izgubljenem prvem nizu v nadaljevanju dvignili igro in šestima nosilkama s Tajvana prepustili samo še štiri igre.

V četrtfinalu se bosta Klepačeva in Jurakova pomerili s poljsko-ameriško dvojico Iga Swiatek/Bethanie Mattek-Sands.

Vir: STA
Foto: Sportida

Zadnje video vsebine

1

Angleško-evropski obračun dveh nekdanjih prvakov: ”To mesto predstavlja vse, česar smo bili deležni od povratka v PL” (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Schalke po norem preobratu na pragu povratka v Bundesligo...Več

3

Nukić in R. Mavrič napovedujeta: Celje bo sproščeno, Bravu pa je liga spet edina pot v Evropo (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Rdeči karton za zakrivanje ust...Več

2

Pokal razgalil favorite, Evropa visi na nitki: Kdo bo ostal praznih rok?...Več

3

Evropa spoznala magijo Črnega gozda...Več