[3]
88882

KK Cedevita Olimpija Ljubljana – Proti Ciboni tudi z dobrodelno noto

11. 10. 2019, 18.34

V nedeljo ob 17.00 košarkarje Cedevite Olimpije v Stožicah čaka prva domača tekma v novi sezoni Lige ABA. K Zmajem prihaja zagrebška Cibona, obračun pa bo imel tudi dobrodelno noto.

Košarkarji Cedevite Olimpije bodo v nedeljo ob 17.00 v ljubljanskih Stožicah na tekmi drugega kola Lige ABA lovili še drugo zmago. Tekmec Ljubljančanov bo zagrebška Cibona, dvoboj z Zagrebčani pa bo imel dobrodelno noto.

V okviru akcije #RozaOktober se bo moštvo Cedevite Olimpije ogrevalo v ogrevalnih majicah rožnatih odtenkov, majice pa bo možno kasneje, tudi s podpisi igralcev, z dobrodelnim prispevkom kupiti v trgovini v zelenem ringu Arene Stožice. Vsi prispevki bodo namenjeni Združenju Europa Donna Slovenija pri ozaveščanju o problematiki raka dojk. Akciji se bodo pridružili tudi nekateri sponzorji kluba iz Ljubljane, ki bodo za vsak zadeti met za tri točke Zmajev na obračunu s Cibono Združenju Europa Donna Slovenija prispevali dobrodelni prispevek.

Cedevita Olimpija bo v drugem kolu Lige ABA skušala zabeležiti drugo zaporedno zmago. Na uverturni tekmi nove sezone so Ljubljančani s 87:63 premagali Mego Bemax. Hkrati se bodo izbranci glavnega trenerja Slavena Rimca želeli odkupiti za sredin poraz v Kazanu, ko so proti Unicsu še tri minute do konca tretje četrtine vodili s 13 točkami razlike (58:45), nato pa povsem padli v svoji igri, in klonili s 67:80.

VIR: KK Cedevita Olimpija