28477

Kings izgubili, Anžetu točka

Avtor: Rok Grilec
29. 2. 2016, 07.12

V Anaheimu sta se srečali najboljši ekipi pacifiške skupine lige NHL. Z zmago s 4:2 so domači Ducks podaljšali niz zmag na osem tekem, Los Angeles Kings, ki ostajajo na vrhu skupine z dvema točkama prednosti, pa so se morali po štirih zmagah zapored sprijazniti s porazom. Ključni so bili trije zadetki Coreyja Perryja.

Anže Kopitar se ni izneveril tradiciji. Statistično gledano je proti Anaheimu v vseh letih igranja v ligi NHL zabeležil več točk, kot je odigral srečanja. Tokrat je bil podajalec pri izenačujočem zadetku v prvi tretjini.