single
[2]
118904

Kean pogreša Serie A

Avtor: Kenny Jan
11. 2. 2021, 22.02

Napadalec francoskega PSG-ja in italijanske reprezentance Moise Kean je priznal, da še vedno spremlja tekme svojega bivšega moštva Juventusa, toda vztraja pri tem, da je srečen v Parizu.

20-letnik se je francoskim serijskim prvakom pridružil prejšnje poletje, trenutno pa se mudi na posoji iz angleškega Evertona.

V letošnji sezoni je dosegel 14 zadetkov na 27 uradnih tekmah v vseh tekmovanjih, strateg Evertona Carlo Ancelotti pa je dejal, da zaradi tega ni izključujoče, da bodo Parižani po koncu sezone tudi dokončno odkupili mladega Italijana s koreninami iz Slonokoščene obale in ga tudi uradno pripeljali v svoje vrste.

V sredo zvečer je Kean v okviru francoskega pokala med drugim prispeval edini zadetek na pokalnem obračunu proti drugoligaškemu Caenu.

Po tekmi je spregovoril tudi o italijanskem nogometu. ‘Italijansko prvenstvo je zelo dobro. Včasih ga med spremljanjem Juventusovim tekem pogrešam, italijanski nogomet me zabava in kratkočasi,’ je priznal.

Moise Kean bo s svojim PSG-jem na delu že v soboto, ko ob 17.00 na domačem Parku princev gosti Nico. Tekmo boste lahko spremljali tudi na Šport TV 3. Vabljeni v družbo prvakov!

Foto: Šport TV

 

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Menjave vratarjev niso pogoste, Riera ima očitno težave s Silvo (VIDEO)...Več

2

Dabanovič: Maribor in Celje zadovoljna z remijem, manjkal je “faktor X” (VIDEO)...Več

3

Studio ŠTV: “Zadnji korak je najtežje storiti, Olimpija mora s kakovostjo “zbrcati” žogo v gol za naslov” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser s sporočilom iz bolnišnice: To je žal motokros (VIDEO)...Več

2

Sešlar: “Igrali smo proti štirinajstim, igrišče je bilo suho, to danes ni bil nogomet” (VIDEO)...Več

3

Gajser pokazal, da je šampion tudi ob progi (VIDEO)...Več