[4]
115953

Kazenski streli na derbiju prinesli zmago Jesenicam

2. 1. 2021, 22.34

Prvi veliki derbi leta 2021 med Jesenicami in Olimpijo so dobili tokratni gostitelji. Po rednem delu je bil rezultat 1:1, po kazenskih strelih so slavili Gorenjci.

Tokratni domačini so začeli bolje, v 16. minuti je rdeče povedel v vodstvo Sašo Rajsar, v drugi tretjini pa je izenačil Aleš Mušič. Tretja tretjina ni videla zadetkov, podobno ne podaljšek, pri kazenskih strelih pa se je edini izkazal Žan Jezovšek.

Za Ljubljančane je to prvi poraz sezone v domačem prvenstvu.

1

2

3

Liga Nova KBM: Ilirija tudi s pomočjo atraktivnega Alley oopa prekinila niz porazov (VIDEO)...Več