[38]
109474

Kauzer do srebra na evropskem prvenstvu v češki prestolnici

19. 9. 2020, 13.52

Slovenski kajakaš Peter Kauzer je tudi na evropskem prvenstvu v Pragi pokazal, da kljub zrelim letom še vedno ni za staro šaro. Osvojil je srebrno kolajno, premagal ga je le domačin Jiri Prskavec. Za Hrastničana je ob dveh zlatih to že tretja srebrna kolajna na evropskih prvenstvih.

Drugi slovenski predstavnik v finalu kajakašev, Niko Testen, je zasedel deveto mesto, med kanuistkami pa je bila Eva Alina Hočevar osma.

Popoldne bodo na sporedu ekipni boji, v nedeljo pa se bodo za kolajne potegovali kanuisti in kajakašice.

1

Kapun pred Večnim derbijem: Tekma sezone za Olimpijo in Maribor, možnosti so 50:50 (VIDEO)...Več