single
[2]
11475

Katanec povabil še Šporarja in Pihlerja

Avtor: Rok Grilec
4. 11. 2016, 19.30

Potem ko je slovenska izbrana vrsta pred kvalifikacijsko tekmo za nogometno svetovno prvenstvo 2018 proti Malti ostala brez poškodovanih Roberta Berića in Kevina Kampla, je selektor Srečko Katanec danes namesto njiju na priprave povabil napadalca Basla Andraža Šporarja in vezista Maribora Aleksa Pihlerja.

Katanec povabil še Šporarja in Pihlerja

Na Malto in pozneje na Poljsko, kjer bo Slovenija igrala prijateljsko tekmo, zaradi poškodb ne bodo potovali Kevin Kampl (poškodbo narta je staknil na tekmi lige prvakov med Tottenhamom in Bayerjem), Robert Berić (z azerbajdžansko Gabalo si je poškodoval stegensko mišico), pa tudi ne Roman Bezjak, ki soigralcem ne bo mogel pomagati zaradi zlomljenega prsta na nogi.

Danes sta zaradi vseh težav, na seznamu poškodovanih je tudi Bojan Jokič, selektorjevo vabilo prejela še vezni igralec Maribora Aleks Pihler, ki je bil član reprezentance že za tekmi s Slovaško in Anglijo, vendar ni zaigral, ter napadalec izbrane vrste do 21 let in švicarskega Basla, Andraž Šporar.

Reprezentanca se bo pred potjo na Malto zbrala na Brdu pri Kranju v ponedeljek, prvi trening pa bo opravila ob 16. uri.

 

Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Je bilo res potrebno? Napadalec Maribora zlomil roko vratarju Celja...Več

2

Tanrıvermiş po porazu: “Zaslužili smo si vsaj remi, liga se je šele začela” (VIDEO)...Več

3

Grofi s preobratom utišali Ljudski vrt, sezono odprli z zmago (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

URADNO: Delius si mane roke, zmajev dragulj za rekordno odškodnino zapušča Ljubljano (VIDEO)...Več

2

Slovenke nadoknadile zaostanek 24 točk, a ostale praznik rok (VIDEO)...Več

3

Zgodovinski uspeh, norija v garderobi in “Marjanca” (VIDEO)...Več