single
[3137]
253355

Kampl in Šeško dobila novega soigralca – prihaja nizozemski biser!

Avtor: Lamin Diallo
8. 4. 2025, 19.30

Nemški nogometni prvoligaš Leipzig, katerega člana sta tudi Kevin Kampl in Benjamin Šeško, je predstavil prvo okrepitev za novo sezono. V Nemčijo se seli mladi nizozemski reprezentant Ezechiel Banzuzi, je poročala nemška tiskovna agencija dpa.

Dvajsetletni vezist, ki se bo poleti preselil iz belgijskega Leuvna, bo po poročanju medijev Nemce stal približno 16 milijonov evrov. Mladenič je podpisal pogodbo do leta 2030.

Banzuzi, ki so ga opisali kot hitrega, visokega ter fizično in tehnično močnega, igra v najboljši belgijski ligi od leta 2023, kjer je zbral 66 tekem.

Vir: STA
Foto: Nico Vereecken via Guliver Image

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Kampl s solzami v očeh končal kariero, navijačem podaril kar 4444 litrov piva...Več

2

Mašič po 21. zvezdici Olimpije: ”Naš cilj je bil jasen” (VIDEO)...Več

3

VIDEO: Kralji še drugič zapored klonili v podaljšku proti Anaheimu, Kopitar še vedno odsoten...Več

Najbolj brano ta mesec

1

NEURADNO: Slovenska nogometna reprezentanca dobila novega selektorja!...Več

2

Boban Marjanović: “Ilirijo sem izbral, ker ima mlade košarkarje, ki so talentirani in delavni” (VIDEO)...Več

3

Gajser uradno član Yamahe: “Pripravljen sem dati vse od sebe in upam, da se bomo lahko borili za naslov” (FOTO)...Več