single
[2085]
162491

Juvanova bo iskala novega trenerja

Avtor: Urban Kolman
22. 6. 2022, 19.20

Teniška igralka Kaja Juvan, trenutno s 60. mestom na lestvici WTA druga najboljša Slovenka, ne sodeluje več s trenerjem Phillipom Dehaesom. Novico o tem, da sta končala sodelovanje, je objavila danes na Instagramu.

“Želim sporočiti, da sva se s Phillipom razšla. Zahvaljujem se mu za vse trdo delo in predanost, ki ju je vložil v najino sodelovanje, želim mu vse najboljše na njegovi nadaljnji poti,” je zapisala Juvanova.

Slovenka je z Belgijcem sodelovala od aprila lani, pred tem je bil njen trener najdlje Robi Cokan, pol leta pa tudi Španec Antonio Baldellou-Estevan.

Juvanova je ta teden nastopila na turnirju v nemškem Bad Homburgu, a je izpadla v prvem krogu, potem ko je predala dvoboj proti Italijanki Lucii Bronzetti.

Vir: STA
Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

Studio ŠTV: Gajser se letos ne sestavi, Herlingsu pa je pustil odličen motor (VIDEO)...Več

2

Studio ŠTV: Jan Pancar si zasluži tovarniško ekipo, a obstaja velika težava...Več

3

Ponesrečen nastop obeh Slovencev, zmaga odličnemu Coenenu (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

VIDEO: Zmaji poleg novega dresa predstavili tudi starega ljubljenca navijačev...Več

2

SP 2026: Argentina tudi v polfinalu poskrbela za pozen preobrat, v finalu jo čaka Španija...Več

3

Še pred leti igral v slovenski mladinski ligi, sedaj v izločilnih bojih SP živi svoje sanje...Več