single
[2]
124747

Junak Interjevih navijačev pred Meazzo dobil čudovit grafit (VIDEO)

Avtor: Blaž Magdič
1. 5. 2021, 10.06

Šampanjci se že hladijo, ognjemeti so že pripravljeni v kleti. Črno-modri del prestolnice Lombardije je vse bližje temu, da se prvič po enajstih letih razveseli naslova italijanskega prvaka.

Inter ima pet krogov pred koncem Serie A zajetnih enajst točk prednosti pred zasledovalci, že v soboto popoldne pa jih čaka nova naloga, ki bi jo morali na papirju opraviti brez večjih težav.

Vodilna ekipa italijanskega prvenstva gostuje v Kalabriji pri Crotoneju, ki je že obsojen na izpad v drugoligaški rang žogobrca. Pomembno vlogo v zasedbi Antonia Conteja bo vnovič nosil belgijski napadalec Romelu Lukaku, ki je postal ljubljenec navijačev Nerazurrov.

V Antwerpnu rojeni napadalec, ki bo 13. maja dopolnil osemindvajset let, je pred dnevi pred stadionom Guiseppe Meazza dobil čudovit grafit s svojo podobo. Še en dokaz, kaj Belgijec pomeni navijaški vojski milanskega velikana.

Serie A, Crotone – Inter, 17.55 na Šport TV 1.

Foto: Šport TV
Video: Facebook/Italian Football TV

Zadnje video vsebine

1

Rakete Eurobasket končale z zasluženo zmago (VIDEO)...Več

2

Ajša Sivka: Sploh še nisem uspela dojeti vsega (VIDEO)...Več

3

Simao: “Priprave nam omogočajo, da se spoznamo in povežemo” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

URADNO: Delius si mane roke, zmajev dragulj za rekordno odškodnino zapušča Ljubljano (VIDEO)...Več

2

Slovenke nadoknadile zaostanek 24 točk, a ostale praznik rok (VIDEO)...Več

3

Zgodovinski uspeh, norija v garderobi in “Marjanca” (VIDEO)...Več