single
[2]
59684

Jorginho v začetku julija tudi uradno član angleških prvakov

Avtor: Blaž Magdič
23. 6. 2018, 11.33

Že nekaj tednov se vleče saga okoli prestopa Jorginha v angleško Premier ligo, kjer si ga je zaželel Pep Guardiola v Manchester Cityju. Italijanski mediji poročajo, da se je zgodba zdaj vendarle tudi dokončno zaključila.

Italijanski podprvak Napoli je kar nekajkrat namenil košarico angleškim prvakom, a po tednih pogajanj sta se kluba vendarle dogovorila. Brazilec z italijanskim potnim listom bo jug Italije zapustil za 55 milijonov evrov.

Po poročanju Corriere dello Sport bo prestop javno in uradno obelodanjen po tretjem juliju, 26-letni vezist pa bo v Manchestru letno zaslužil 4,5 milijona evrov.

 

Foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Brekalo zadel po predložku Griezmanna, Messi do prvega gola po smrti očeta...Več

2

Športni direktor Cedevite Olimpije: “Z okrepitvami smo opravili dobro delo, a potrebujemo še dva igralca” (VIDEO)...Več

3

Nukić in Cvijanović napovedujeta: Tekma po Večnem derbiju je ključna, Bravo predstavlja veliko nevarnost v Ljudskem vrtu! (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser iskreno za ŠTV: “Še vedno se nisem povsem spoprijateljil z motorjem, želim biti čim prej sproščen” (VIDEO)...Več

2

Lastnik Maribora Ilicali ob začetku nove sezone brez ovinkarjenja: “Zanima nas le naslov prvaka” (VIDEO)...Več

3

Nukić: “Zahović bo tudi v težjih okoliščinah našel način, da bo Maribor zelo dober” (VIDEO)...Več