single
[1176]
196189

Jan Pancar v prvi vožnji VN Indonezije z borbeno predstavo nadoknadil sedem mest

Avtor: Klemen Verlič
25. 6. 2023, 07.39

Rana ura, zlata ura, si danes najbrž mislijo ljubitelji motokrosa. Prva vožnja VN Indonezije v razredu MX2 se je namreč začela ob šestih zjutraj po slovenskem času. V njej pa se je dobro odrezal Jan Pancar.

Jan Pancar

Začetek dirke za edinega slovenskega predstavnika v Indoneziji sicer ni obetal veliko. V kvalifikacijah je Pancar namreč zasedel 14. mesto in tako v uvodu v preizušnjo ni imel najboljšega startnega položaja. Prav start pa je bila znova največja pomanjkljivost v Pancarjevi predstavi. Ob svojem krstnem nastopu v Indoneziji je namreč začel šele kot sedemnajsti.

Neposrečen začetek pa je slovenski as hitro začel popravljati z izjemno vožnjo. Boril se je od začetka do konca prve vožnje in iz kroga v krog pridobival mesta. Na progi, ki jo zdaj očitno pozna bolje kot prej, je prehitel kar sedem tekmecev in v cilj privozil kot deseti. Uvrstitev v najboljšo deseterico pa je prav tako dobra popotnica pred drugo polovico VN Indonezije, ki bo po našem studijskem programu na vrsti ob devetih.

Druga vožnja VN Indonezije ob 9.00 na Šport TV 1!

Foto: TEM JP253 FB

Zadnje video vsebine

1

Radomljanke sezono odpirajo s polnim izkupičkom, Olimpiji pa izenačenje preprečila vratnica (VIDEO)...Več

2

Analiza ŠTV: Čaroben večer mladega Letonje, to je tudi potrditev za trenerja Celja (VIDEO)...Več

3

Nukić in Vugdalić: Celje spočilo zvezdnike in dominiralo, Olimpija pred derbijem upa na čudež (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser iskreno za ŠTV: “Še vedno se nisem povsem spoprijateljil z motorjem, želim biti čim prej sproščen” (VIDEO)...Več

2

Lastnik Maribora Ilicali ob začetku nove sezone brez ovinkarjenja: “Zanima nas le naslov prvaka” (VIDEO)...Več

3

Nukić: “Zahović bo tudi v težjih okoliščinah našel način, da bo Maribor zelo dober” (VIDEO)...Več