single
[4]
244813

Jaka Šturm po novi prepričljivi zmagi Jesenic: “Devet zaporednih zmag se sliši zares dobro”

Avtor: Aljaž Pirnat
6. 1. 2025, 10.44

Hokejisti Acroni Jesenic so včeraj na domačem ledu visoko ugnali Bregenzerwald in prišli že do svoje devete zaporedne zmage v alpski hokejski ligi in desete v vseh tekmovanjih.

“Upam, da nam bo še naprej uspevalo zmagovati in ohraniti pozitiven rezultatski niz. Devet zaporednih zmag se sliši dobro in nadejam se, da bo ta izvrstna serija trajala čim dlje,” je po novi izjemni predstavi sprva dejal napadalec železarjev Jaka Šturm.

“Ekipa v zadnjem obdobju deluje odlično in nobenega nasprotnika se ne bojimo. Smo prvi na lestvici alpske lige in z razlogom smo na vrhu. Razlog za dobre rezultate v zadnjem obdobju tiči predvsem v kompaktni igri v obrambi. Tudi vratar Žan Us brani odlično. Mislim, da z dobrimi predstavami lahko nadaljujemo tudi v prihodnje,” je še dodal 25-letni Jeseničan.

Jeseničani po 27. odigranih kolih v alpski ligi zasedajo prvo mesto in imajo pet točk naskoka pred prvim zasledovalcem Eisbarenom. Naslednja preizkušnja železarje čaka že danes, ko se bodo odpravili na gostovanje k Rittnu.

Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

Bizaren prizor v Braziliji: Neymar po napaki sodnika zapustil igrišče (VIDEO)...Več

2

Konec izigravanja pravila U21, Mijatović za Šport TV: ”Če bi slovenski klubi vzgajali mlade igralce, do tega ne bi prihajalo” (VIDEO)...Več

3

Matondo pokvaril celjsko proslavo ob naslovu prvaka (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

To ni Prva liga Telemach: Riera po le nekaj mesecih zapušča Eintracht...Več

2

Vitor Campelos: “Naslov prvaka več kot zaslužen, zdaj ciljamo na ligo prvakov!”...Več

3

Olimpija ostaja brez kapetana Doffa: “Ta klub bo vedno v mojem srcu”...Več