single
[2]
182324

Izžrebana polfinalna para zaključnega turnirja lige narodov

Avtor: Blaž Magdič
25. 1. 2023, 18.54

Evropska nogometna zveza Uefa je na svojem sedežu v Nyonu izžrebala polfinalna para zaključnega turnirja lige narodov. Gostiteljica turnirja Nizozemska bo v polfinalu igrala proti Hrvaški, drugi polfinalni par pa sestavljata Španija in Italija.

Tekme bodo v Rotterdamu in Enchedeju. Zaključni turnir, na katerem nastopajo zmagovalke skupin iz lige A, se bo s prvim polfinalom Nizozemske in Hrvaške začel 14. junija v Rotterdamu, drugi polfinale med Španijo in Italijo bo 15. junija v Enschedeju.

Tekma za tretje mesto in finale bosta 18. junija, prva v Enschedeju ob 15.00, druga pa v Rotterdamu. Ta se bo tako kot polfinalna obračuna začela ob 20.45.

Slovenija je v tej izvedbi lige narodov obstala v ligi B, kjer je v družbi Srbije, Norveške in Švedske zasedla tretje mesto v skupini 4.

 

Foto: Alex Nicodim via Guliver
Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

Analiza ŠTV: Maribor ne sme gledati proti Celju, analizirati mora predvsem sebe (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Olimpija s sanjskim začetkom nove sezone, Dunajčanom nasula osmico...Več

3

Maribor po mojstrovini Soudanija do polnega izkupička proti Muri (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Tim Gajser na Kitajskem prvič po poškodbi na stopničkah! (VIDEO)...Več

2

Nepopustljivi Slovenci v izdihljajih srečanja do velike točke proti Švedski (VIDEO)...Več

3

Sanjski dom sanjskega dirkača: Tim Gajser odprl vrata luksuzne hiše in garaže (VIDEO)...Več