single
[2]
248916

Iz tabora Olimpije: Bodimo ponosni na evropsko sezono, jutri je nov dan, gremo dalje!

Avtor: Marko Premrl
20. 2. 2025, 21.47

Olimpija na povratni tekmi playoffa za napredovanje v osmino finala Konferenčne lige ni uspela doseči gola Borcu, s katerim bi prišla vsaj do podaljškov. V taboru zmajev je čutiti razočaranje, a po drugi strani se zavedajo, da so dali vse od sebe in z optimizmom zrejo v nadaljevanje sezone.

Trener Victor Sanchez je povedal, da so seveda razočarani, a da je že čestital igralcem za izvrstne predstave v letošnjem evropskem tekmovanju. “Malokdo je verjel, da gremo lahko čez kvalifikacije in se uvrstimo v skupinski del. Ne le to, spisali smo zgodovino in prišli celo v izločilne boje,” je dejal strateg zelenih.

“Doma smo imeli lepo priložnost, a tekma se ni izšla po željah. Nasprotnik je dosegel en gol, mi nobenega. To je preprosta matematika. Danes bomo težko zaspali, jutri se bomo zbudili in gremo novim ciljem naproti,” je svoje misli strnil Alex Tamm.

Pred mikrofone je nato prišel še David Sualehe. “Razočarani smo. Mislim, da smo bili boljša ekipa, vendar smo naredili preveč napak. Ponosni smo na letošnjo sezono. Zdaj se bomo osredotočili na domače obveznosti.”

Foto: Šport TV
Video: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Kvesič pred evropsko pomladjo odkrito za Šport TV: ”Z rezultati nismo zadovoljni, a moramo ohraniti pozitivno vzdušje” (VIDEO)...Več

2

Steber Rierine nove slačilnice: ”Je zelo dober trener, imamo še veliko stvari za izboljšati”...Več

3

Studio Šport TV o Tiu Cipotu: ”V teh situacijah zanj v PLT ni obrambe”...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Kako je United zopet postal … United...Več

2

”Mura je po velikosti tretji klub v Sloveniji”...Več

3

Pomlajeni Domžalčani tudi brez dolgoletnega kapetana optimistični: “Bolj kot lestvica je pomemben stalen napredek”...Več