single
[5]
16901

Ivandija: Naredili bomo vse, da zmagamo!

Avtor: Rok Grilec
25. 3. 2017, 13.27

Morda ni tako atraktiven govorec kot njegov predhodnik na zagrebški klopi Veselin Vujović. A Silviu Ivandiji je hrvaške rokometne prvake uspelo stabilizirati. Zagreb je uspel popeljati v osmino finala lige prvakov. Nocoj jih čaka težka tekma z Veszpremom, prenos tekme bo mogoče spremljati na Šport TV!

Ivandija: Naredili bomo vse, da zmagamo!

“Zavedamo se, da nam prihaja najzahtevnejši nasprotnik, a na Veszprem smo se pripravili. Ekipa je zelo kakovostna, na vsaki poziciji imajo po dva kvalitetna igralca. Zunanji igralci zelo dobro sodelujejo s krožnim napadalcem. V Ligi SEHA smo dokazali, da se lahko kosamo. Ne bo lahko, a siguren sem, da jim bomo naredili velike probleme.” je dejal Silvio Ivandija.

 

Prenos tekme med Zagrebom in Veszpremom si bo moč pogledati ob 17.55 na Š1!

Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

Gajser zmagovalec druge vožnje, boljši tudi Pancar (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Zgodovinski slovenski dvojec v kvalifikacijah VN Italije tempo narekoval od starta do cilja...Več

3

Zlatko Zahović: Mariboru bomo vrnili vrednote, ki so bile nekoliko pozabljene (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser in Pancar spisala zgodovino: Dvojna slovenska zmaga v kvalifikacijah VN Italije...Več

2

URADNO: Zlatko Zahovič je podpisal pogodbo z NK Maribor!...Več

3

Se moramo res posloviti od nogometne sambe?...Več