[2]
178158

Inter prepričljivo premagal Red Bull Salzburg, ki je pogrešal Šeška (VIDEO)

7. 12. 2022, 20.09

Na prijateljski tekmi na Malti sta se srečala Inter in Red Bull Salzburg. Sprva je bilo pričakovati soočenje Slovencev, saj za Italijane igra Samir Handanović, medtem ko za Avstrijce Benjamin Šeško. A pri bikih so pred prihodom na Malto, kjer je bila odigrana tekma potrdili, da bo zaključni trening kamp leta Šeško izpustil zaradi poškodbe.

Obračun je prepričljivo dobil Inter, ki je slavil, s kar 4:0. Dva zadetka so dosegli v prvem, dva v drugem polčasu. Strelci so bili Mkhitaryan, Acerbi in Carboni. Avtogol je dosegel Bernardo. Handanović je igral do 73. minute obračuna in zadetka ni prejel.

Nerrazzuri bodo priprave stopnjevali do novega leta, ko jih 4. januarja čaka vrnitev italijanskega prvenstva, ki ga začenjajo s polno paro. Njihov prvi nasprotnik bo vodilna ekipa Serie A Napoli. Na drugi strani Salzburg do konca leta čaka počitek, saj se avstrijska Bundesliga vrne šele februarja. Nogometaši se bodo na treninge vrnili šele v letu 2023.

Video, foto: Šport TV