single
[2]
75513

Iličić: Prej sem igral občasno dobro, zdaj pa …

Avtor: Marko Premrl
21. 3. 2019, 22.18

Ni skrivnost, da je eden glavnih akterjev za dobre igre Atalante Josip Iličić. Slovenski reprezentant je našel konstantno formo in se znebil etikete igralca, ki ima prevelika nihanja, da bi lahko igral za veliko ekipo.

“Res je, pred leti se mi je dogajalo, da sem igral eno tekmo dobro, potem pa celo serijo slabše. Zdaj je drugače. Redno treniram, osredotočen sem na nogomet,” je razkril Jojo, ki pa je nato povedal, kaj je bilo ključnega pomena za ta zasuk.

“Dozorel sem kot človek. Vem, da ne bom še 20 let igral nogometa, a starost mi ni breme. Družina in bolezen sta spremenila moj pogled na življenje.”

Kljub temu, da je star že več kot 30 let, se zanj zanimajo tudi večji klubi, prva v vrsti je Roma. “Gasperini si je želel prav mene. Odlično sem se vklopil v ekipo. Mislim, da sem na pravem mestu ob pravem času,” je še povedal Iličić.

 

Foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Trije koraki in projektil iz 30m, vratar Werderja pa je poletel v prazno...Več

2

Presenečenje v Münchnu: Zadnjeuvrščeni Mainz odščipnil točko vodilnemu Bayernu (VIDEO)...Več

3

Borussia po spodrsljaju v Freiburgu zapravila priložnost za skok na drugo mesto (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

VIDEO: Victor Sanchez spregovoril o domnevni ponudbi NZS za vlogo selektorja Slovenije!...Več

2

Pretepeni, zbrcani in popljuvani...Več

3

Tim Gajser: Leta s Hondo so bila vrhunska, a čas je da obrnemo nov list (VIDEO)...Več