single
[2]
92368

Ibra užaljen s klavzulo v ponudbi Milana

Avtor: Marko Premrl
10. 12. 2019, 21.34

Prihodnost Zlatana Ibrahimovića je vse bolj rdeče-črno obarvana. Švedski napadalec je blizu prestopa v Milan, čeprav ni skrival razočaranja nad členom v ponudbi Milana.

Rossoneri so namreč Ibri ponudili dva milijona evrov do konca letošnje sezone, v naslednji sezoni pa še štiri. Ne le, da je to nekoliko premalo, napadalec bi najprej podpisal le do konca sezone, na podlagi iger pa bi se nato Milan odločil, ali bi podaljšal ali ne.

Italijanski mediji navajajo, da je bil nekdanji član LA Galaxy precej razočaran in užaljen, ker Milan ni želel takoj skleniti leto in pol dolge pogodbe, a po drugi strani še dodajajo, da je njegova izbira številka ena prav povratek v italijansko prestolnico mode.

V prejšnjih dneh je bila v igri za nakup Ibre tudi Bologna, ki jo vodi Siniša Mihajlović, a so v ponedeljek iz kluba sporočili, da jim je Ibra dal negativen odgovor.

Milan se bo v naslednjem krogu Serie A konec tedna srečal s Sassuolom. Tekmo si boste lahko v nedeljo ogledali v živo na Š3 ob 14.55.

Foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Real Madrid razmišlja o zvezdniku Bayerna, prihodnost Viniciusa pod vprašajem...Več

2

VIDEO: Redick odkrito o Dončiću, ki je pred odhodom s parketa pomagal rivalu...Več

3

VIDEO: Večer brez točk za Kopitarja, Kralji zdrsnili na sedmo mesto...Več

Najbolj brano ta mesec

1

VIDEO: Victor Sanchez spregovoril o domnevni ponudbi NZS za vlogo selektorja Slovenije!...Več

2

Pretepeni, zbrcani in popljuvani...Več

3

Tim Gajser: Leta s Hondo so bila vrhunska, a čas je da obrnemo nov list (VIDEO)...Več