single
[4]
111452

HZS odpovedala novembrski turnir

Avtor: Marko Premrl
22. 10. 2020, 21.00

Na Hokejski zvezi Slovenije so danes potrdili, da zaradi pandemije novega koronavirusa odpovedujejo močan mednarodni turnir, ki bi ga med 5. in 7. novembrom moral gostiti Bled. Turnir naj bi bil po novem na sporedu leta 2021.

Slovenija v boj za ZOI že avgusta 2016

HZS je turnir, na katerem bi gostovale Avstrija, Belorusija in Francija, nameravala pripraviti brez občinstva v dvorani, a zaradi vidnega poslabšanja situacije s pandemijo v zadnjih dneh, tudi na Gorenjskem, so turnir preložili na november 2021.

Že pred tem so udeležbo odpovedali Avstrijci, zanimivo pa je, da bi Francozi navzlic odpovedi turnirja radi pripotovali v Slovenijo in z izbranci selektorja Matjaža Kopitarja igrali dve tekmi, a o tem bodo pri HZS odločali v naslednjih dneh.

 

Foto: Sportida.com
VIR: STA

Zadnje video vsebine

1

Slovenija vrnila udarec: Srbija tokrat brez možnosti (VIDEO)...Več

2

Kutnar o težavah Gajserja: “Še vedno išče prave nastavitve, a napredek se že kaže” (VIDEO)...Več

3

Celje ga je izstrelilo, Ačimović ga je želel v Ljubljani: “Matični klub mi je izmaknil lovoriko z Olimpijo!”...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Bessone: “V napadu nam je zmanjkalo kakovosti, to je bila razlika med nami in Celjem” (VIDEO)...Več

2

Mario Kvesić eksluzivno za Šport TV: “Tudi v prihodnji sezoni ostajam v Celju!” (VIDEO)...Več

3

Gajser po težki nedelji: “Želim biti višje, dal sem vse od sebe, osvojil točke in gledam naprej”...Več