single
[4]
129870

Hokejisti Olimpije v svoje vrste pripeljali še enega Kanadčana

Avtor: Klemen Verlič
21. 6. 2021, 16.47

Kanadski hokejist Wade Murphy, ki je minulo sezono igral za norveški klub Valerenga, je nova okrepitev SŽ Olimpije, so sporočili iz ljubljanskega kluba.

“Lep pozdrav vsem navijačem SŽ Olimpije. Slišim samo lepe stvari o Ljubljani, klubu in navijačih oziroma podpornikih. Ekipa je odlična in zelo se že veselim začetka. Do snidenja ostanite varni in zdravi,” je za klubsko spletno stran dejal Murphy.

Foto: Sportida.com
Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

Lakersi po napeti končnici izgubili z Orlandom, Dončić preveč neodločen v ključnih trenutkih (VIDEO)...Več

2

Cvijanović in Mitrović pred povratno tekmo: Evropske tekme so drugačne, a Celje je boljše od Drite in bo napredovalo! (VIDEO)...Več

3

Analiza ŠTV: Soudani je sprejel novo vlogo, a ostaja vzor, mojster in odločilni faktor! (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Po stopinjah Gajserja: Brata Coenen delita svojo pot do prve dirke (VIDEO)...Več

2

Kako je United zopet postal … United...Več

3

”Mura je po velikosti tretji klub v Sloveniji”...Več