single
[4]
229865

Hokejisti Olimpije dobili tekmeca prvega kroga v ICEHL

Avtor: Aljaž Pirnat
1. 7. 2024, 14.28

Hokejisti Olimpije bodo uvodno tekmo lige ICEHL v sezoni 2024/25 igrali 20. septembra v Tivoliju proti VSV Beljaku, je v sporočilu za javnost zapisala ljubljanska ekipa.

Olimpija v novo sezono vstopa z večjimi ambicijami, atraktivnimi okrepitvami in zavezo, da publiki s spremljevalnim programom na tekmah ponudi več kot le športni dogodek.

“Z navdušenjem pričakujemo začetek nove sezone. Zavzeto se pripravljamo, da bomo že prvo tekmo pokazali pravi karakter in razveselili naše občinstvo. Za prvo domačo tekmo smo si želeli atraktivnega tekmeca, kar VSV iz Beljaka nedvomno je. Tako kot nas, tudi njih krasi bogata zgodovina in strastni navijači. Tekma bo imela bogat spremljevalni program. Vabim navijače, da v Hali Tivoli že na prvi tekmi ustvarimo nepozabno vzdušje,” je dejal direktor kluba Anže Ulčar.

Vir: STA
Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

Kakšna mojstrovina Terriera! Farmaceviti strli odpor Kozličkov (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Padel in z glavo napadalca obržal v igri za gol...Več

3

VIDEO: Dva zadetka in zakrivljena enajstmetrovka slovenskega reprezentanta, ki ga je odrešil evrogol v 92. minuti...Več

Najbolj brano ta mesec

1

VIDEO: Victor Sanchez spregovoril o domnevni ponudbi NZS za vlogo selektorja Slovenije!...Več

2

Pretepeni, zbrcani in popljuvani...Več

3

Tim Gajser: Leta s Hondo so bila vrhunska, a čas je da obrnemo nov list (VIDEO)...Več