Zvečer bodo oči nogometnih navdušencev usmerjene v obračun dveh nogometnih velikanov, Interja in Milana. Obe moštvi sta v dobri formi, Inter se lahko pozitivnemu nizu rezultatov v veliki meri zahvali obrambi in Samirju Handanoviću.

Nekdanji slovenski reprezentant je namreč na zadnji tekmi proti Veroni porušil svoj primat nepremaganosti v dresu Interja. Na tekmah proti Beneventu, Napoliju, Sampdorii in Veroni ni pobiral žoge iz svoje mreže, kar pomeni, da je nepremagan 392 minut.
Pred tem je leta 2015 , natančneje je bilo to meseca oktobra, nanizal 386 minut nepremaganosti, in sicer v seriji tekem proti Bologni, Romi, Torinu in Udineseju.
Proti Milanu je Handanović v dresu Interja ostal nepremagan zadnjič leta 2015, na zadnjem mestnem derbiju v sklopu italijanskega pokala pa je prejel gol v podaljšku.
Tekmo Milana in Interja si boste lahko ogledali v živo danes na ŠTV 1 ob 18.30.
Foto: Šport TV