single
[2]
70132

Handanović: Kritiki so utihnili, mi pa moramo nadaljevati

Avtor: Blaž Magdič
28. 12. 2018, 09.42

Eden najboljših vratarjev Serie A v zadnjem desetletju je brez dvoma Samir Handanović. Nekdanji slovenski reprezentant je svoje mojstrstvo pokazal tudi na derbiju proti Napoliju, po veliki zmagi pa je bil neobičajno zgovoren.

Že nekaj časa je znano, da Ljubljančan z mediji ne komunicira preveč rad, a po zmagi v sodniškem dodatku proti velikemu rivalu iz Neaplja, je bil 34-letnik precej sproščen.

“Za nami je zelo naporna tekma, vpisali smo veliko zmago, ki je lahko tudi ključna za nadaljevanje. Vesel sem, da smo utišali vselej glasne kritike,” je za Inter TV uvodoma dejal “Sarma”, a v nadaljevanju v svojem slogu ostal trdno na tleh. “Zmaga v 92. minuti ti doda nekaj navdušenja in veselja. Rdeči karton Koulibalyja je prelomil tekmo, vedeli smo, da moramo tvegati več. Kritiki so utišani, a mi moramo nadaljevati. Zaradi te zmage prihajajoča tekma proti Empoliju postaja še bolj pomembna,” je zaključil Handanović.

Nerazzurri bodo zadnjo tekmo v letu 2018 odigrali 29. decembra. Četa Luciana Spallettija odhaja na gostovanje v Toskanu k Empoliju. Lahko Miha Zajc s soigralci pripravi presenečenje? Empoli – Inter, sobota ob 14.55 na Š1!

 

Foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Leverkusen pretrd oreh za novopečene italijanske prvoligaše (VIDEO)...Več

2

Luka Dončić že na treningih slovenske reprezentance (VIDEO)...Več

3

Jović in R. Mavrič: Riero še boli minula sezona in proti Muri ne bo naključij! (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

VIDEO: Bliskoviti Jan Pancar kot raketa do fantastičnega tretjega mesta na Češkem!...Več

2

VIDEO: Trener Simao tarča besnih Dragonsov, fizični obračun ni bil daleč!...Več

3

Celje s petardo v Stožicah zamajalo trenerski stolček zmajev (VIDEO)...Več