[2427]
136154

Grozljiv prekršek nad Messijem, ki je čudežno ostal nepoškodovan (VIDEO)

3. 9. 2021, 10.17

Za preboj na nogometno svetovno prvenstvo, ki bo leta 2022 v Katarju, se v teh dnevih ne borijo le reprezentance na Stari celini. Pestro je tudi na drugih kontinentih, v Južni Ameriki je zvezdniška Argentina s 3:1 slavila na gostovanju v Venezueli.

Kljub zmagi pa so navijači gavčev sredi tekme preživljali težke trenutke, saj je v 32. minuti na tleh obležal Lionel Messi. Nad njim je Martinez storil brutalen in grozljiv prekršek, ki je privedel do rdečega kartona, kar nekaj minut pa se je zdelo, da gre za hujšo poškodbo Messija, sodeč po počasnih posnetkih bi lahko šlo tudi za zlom noge.

Zvezdnik PSG-ja je nato čudežno ostal brez hujših posledic, še več, tekmo je lahko odigral do konca.

1

Kapun pred Večnim derbijem: Tekma sezone za Olimpijo in Maribor, možnosti so 50:50 (VIDEO)...Več