[38]
56653

Konec sezone za Vročico, Dragiću tehnična napaka zaradi udarca (video)

25. 4. 2018, 09.44

Košarkarji Miamija z Goranom Dragičem so ponoči po slovenskem času izgubili na gostovanju v Philadelphii z 91:104 in se po prvem krogu končnice poslavljajo od lige NBA v sezoni 2017/18. Philadelphia se je v nadaljevanje prebila z izidom 4:1 v zmagah.

Dragić

Dragić je na tekmi dosegel 15 točk, v dresu Miamija pa je bil najbolj učinkovit Kelly Oylynyk z 18 točkami in šestimi skoki, pri Philadelphii pa je J.J. Reddick dosegel 27 točk, Joel Embiid pa dvojnega dvojčka – 19 točk in 12 skokov.

Odločilna je bila tretja četrtina tekme v kateri so gostitelji po izenačenju ob polčasu ušli na 80:62 in prednost trdno držali vse do zadnjega piska v dvorani.

April 2018

Veselje v Philadelphii je bilo popolno, saj se je ekipa, ki je pred dvema sezonama zabeležila vsega 10 zmag v ligi, prvič po letu 2012 uvrstila v drugi krog končnice.