[4]
207828

Gol Kopitarja za zmago Los Angelesa v Kanadi

3. 11. 2023, 07.56

Hokejisti Los Angeles Kings so v severnoameriški ligi NHL v Torontu s 3:2 premagali Maple Leafs in so ostali neporaženi na vseh petih gostovanjih v tej sezoni. Slovenski kapetan gostujoče zasedbe Anže Kopitar je povišal vodstvo na 3:0 ob koncu devete minute druge tretjine.

Za kralje sta zadela še Phillip Danault in Carl Grundstrom, Adrian Kempe je pri dveh golih sodeloval kot podajalec. Vratarja Cama Talbota (24 obramb) sta premagala Josh Norris in Dominik Kubalik. Šestintridesetletni Talbot se je vrnil v Ottawo, kjer je v prejšnji sezoni odigral 32 tekem.

1

Matko pred tekmo sezone: Ni boljše priložnosti za osvojitev naslova kot proti Olimpiji (VIDEO)...Več