Gnezda Čerin: “Danci so bili enostavno boljši, v ponedeljek gremo na glavo” (VIDEO)
Slovenija si na gostovanju na Danskem ni uspela zagotoviti uvrstitve na evropsko prvenstvo. Varovanci Matjaža Keka so srečanje proti Skandinavcem izgubili z 2:1 in bodo zato primorani odhod v Nemčijo potrditi na ponedeljkovi tekmi proti Kazahstanu.
Vezist Panathinaikosa Adam Gnezda Čerin je po tekmi priznal, da so bili Danci enostavno boljši: “Za nami je težka tekma. Treba je čestitati nasprotniku, enostavno so bili boljši. Poraz je treba čim prej pozabiti. V ponedeljek je nova tekma in vemo, kaj nam prinaša. Narediti je treba dobro regeneracijo in v ponedeljek iti na glavo.”
“Danci so bili danes boljši v vseh pogledih igre. Mi enostavno nismo bili pravi na drugih žogah in v dvobojih, vse žoge so bile njihove. Kot sem že rekel, to je treba pozabiti. Vse imamo še vedno v svojih rokah. V ponedeljek je nova tekma in izjemna priložnost, da izpolnimo naš cilj,” je dodal.
VIDEO: Gnezda Čerin po porazu
Video is not available for your country.Video, foto: Šport TV
SORODNE NOVICE
Spored
07:00
Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen,
Nogomet - Bundesliga
09:00
Hoffenheim - Leipzig,
Nogomet - Bundesliga
11:00
Stuttgart - Bayern München,
Nogomet - Bundesliga
13:00
Boj za obstanek, drugi del,
Nogomet - Bundesliga
13:30
Četrtfinale: GGD Šenčur - Ilirija, druga tekma,
Košarka - Liga Nova KBM
15:00
Maribor - Celje,
Nogomet - Prva liga Telemach
17:00
PRVIČ
Magazin, 4. oddaja,
Avtomobilizem - Extreme E
17:30
PRVIČ
37. oddaja,
Nogomet - Bundesliga magazin
18:00
PRVIČ
5. oddaja,
Avtomoto šport - Idealna linija
18:15
Vrhunci,
Futsal - Futsal
18:25
V ŽIVO
Paderborn - Hamburger SV,
Nogomet - 2. Bundesliga
20:25
V ŽIVO
Augsburg - Stuttgart,
Nogomet - Bundesliga
22:30
Četrtfinale: Cedevita Olimpija - Šentjur, druga tekma,
Košarka - Liga Nova KBM
00:00
Vrhunci 32. kola,
Nogomet - Bundesliga
01:00
VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros - MXGP
02:00
VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros - MXGP
03:00
Magdeburg - Greuther Fürth,
Nogomet - 2. Bundesliga
05:00
Maribor - Celje,
Nogomet - Prva liga Telemach
07:00
Spa-Francorchamps, vrhunci,
Avtomobilizem - Hankook 24H Series 2024
08:00
Četrtfinale: GGD Šenčur - Ilirija, druga tekma,
Košarka - Liga Nova KBM
09:30
Četrtfinale: Cedevita Olimpija - Šentjur, druga tekma,
Košarka - Liga Nova KBM
11:00
Augsburg - Stuttgart,
Nogomet - Bundesliga
12:55
V ŽIVO
Hertha - Kaiserslautern,
Nogomet - 2. Bundesliga
TRENUTNO SE PREDVAJA
15:00
PRVIČ
Boj za obstanek, tretji del,
Nogomet - Bundesliga
sledi
15:25
V ŽIVO
Leipzig - Werder Bremen,
Nogomet - Bundesliga
17:30
26. oddaja,
Nogomet - Ženski nogometni magazin
18:00
5. oddaja,
Motokros - MXGP Magazin
18:30
PRVIČ
19. oddaja,
Ekstremni športi - World of Free Sports
19:00
PRVIČ
34. oddaja,
Ekstremni športi - Pure Action
19:30
V ŽIVO
Studio pred Maribor - Olimpija,
Nogomet - Prva liga Telemach
20:15
V ŽIVO
Maribor - Olimpija,
Nogomet - Prva liga Telemach
22:15
V ŽIVO
Studio po Maribor - Olimpija,
Nogomet - Prva liga Telemach
22:30
DANES
Mainz - Borussia Dortmund,
Nogomet - Bundesliga
00:30
Magazin, 4. oddaja,
Avtomobilizem - Extreme E
01:00
Freiburg - Heidenheim,
Nogomet - Bundesliga
03:00
Borussia Mönchengladbach - Eintracht Frankfurt,
Nogomet - Bundesliga
05:00
Bundesliga: Augsburg - Stuttgart,
Nogomet
07:00
Bundesliga: Mainz - Borussia Dortmund,
Nogomet
09:00
Bundesliga: Leipzig - Werder Bremen,
Nogomet
11:00
Prva liga Telemach: Maribor - Olimpija,
Nogomet
13:00
V ŽIVO
MX2: VN Galicije, 1. dirka,
Motokros
14:00
V ŽIVO
MXGP: VN Galicije, 1. dirka,
Motokros
15:00
V ŽIVO
Studio,
3, 4, Šport!
16:00
V ŽIVO
MX2: VN Galicije, 2. dirka,
Motokros
17:00
V ŽIVO
MXGP: VN Galicije, 2. dirka,
Motokros
18:00
World of Free Sports: 19. oddaja,
Ekstremni športi
18:30
Pure Action: 34. oddaja,
Ekstremni športi
19:00
Bundesliga: Boj za obstanek, tretji del,
Nogomet
19:25
V ŽIVO
Bundesliga: Bochum - Bayer Leverkusen,
Nogomet
21:30
DANES
Bundesliga: Bayern München - Wolfsburg,
Nogomet
23:30
DANES
Bundesliga: Darmstadt - Hoffenheim,
Nogomet
01:30
Eredivisie: Ajax - Almere City,
Nogomet
03:30
Liga Nova KBM: Četrtfinale: GGD Šenčur - Ilirija, druga tekma,
Košarka
05:00
Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - Eintracht Frankfurt,
Nogomet
07:00
Pure Action: 34. oddaja,
Ekstremni športi
07:30
Liga Nova KBM: Četrtfinale: Cedevita Olimpija - Šentjur, druga tekma,
Košarka
09:00
Bundesliga: Darmstadt - Hoffenheim,
Nogomet
11:00
Bundesliga: Mainz - Borussia Dortmund,
Nogomet
13:00
MXGP: VN Galicije, 1. dirka,
Motokros
14:00
MXGP: VN Galicije, 2. dirka,
Motokros
15:00
Bundesliga: Leipzig - Werder Bremen,
Nogomet
17:00
Bundesliga: Bochum - Bayer Leverkusen,
Nogomet
19:00
Prva liga Telemach: Maribor - Olimpija,
Nogomet
21:00
PRVIČ
Bundesliga: Vrhunci 33. kola,
Nogomet
22:00
PRVIČ
Eredivisie: Vrhunci 33. kola,
Nogomet
23:00
Bundesliga: Bayern München - Wolfsburg,
Nogomet
01:00
Bundesliga: Freiburg - Heidenheim,
Nogomet
03:00
Eredivisie: Ajax - Almere City,
Nogomet
05:00
Bundesliga: Augsburg - Stuttgart,
Nogomet
07:00
Bundesliga: Mainz - Borussia Dortmund,
Nogomet
09:00
Bundesliga: Bochum - Bayer Leverkusen,
Nogomet
11:00
MX2: VN Galicije, 1. dirka,
Motokros
12:00
MX2: VN Galicije, 2. dirka,
Motokros
13:00
Bundesliga: Bayern München - Wolfsburg,
Nogomet
15:00
Pure Action: 34. oddaja,
Ekstremni športi
15:30
Bundesliga: Leipzig - Werder Bremen,
Nogomet
17:30
MXGP: VN Galicije, 1. dirka,
Motokros
18:30
MXGP: VN Galicije, 2. dirka,
Motokros
19:30
PRVIČ
FIA Pure Motorsport: 1. oddaja,
Avtomobilizem
19:55
V ŽIVO
Poljska liga, ženske: Lublin - Kobierzyce,
Rokomet
21:45
PRVIČ
Futsal: Vrhunci,
Futsal
22:00
Prva liga Telemach: Maribor - Olimpija,
Nogomet
00:00
Bundesliga: Vrhunci 33. kola,
Nogomet
01:00
Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - Eintracht Frankfurt,
Nogomet
03:00
Bundesliga: Darmstadt - Hoffenheim,
Nogomet
07:00
VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros - MXGP
08:00
VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros - MXGP
09:00
Stuttgart - Bayern München,
Nogomet - Bundesliga
11:00
33. oddaja,
Ekstremni športi - Pure Action
11:30
Četrtfinale: GGD Šenčur - Ilirija, druga tekma,
Košarka - Liga Nova KBM
13:00
Hoffenheim - Leipzig,
Nogomet - Bundesliga
15:00
Borussia Dortmund - Augsburg,
Nogomet - Bundesliga
17:00
Četrtfinale: Cedevita Olimpija - Šentjur, druga tekma,
Košarka - Liga Nova KBM
18:25
V ŽIVO
Magdeburg - Greuther Fürth,
Nogomet - 2. Bundesliga
20:30
Maribor - Celje,
Nogomet - Prva liga Telemach
22:30
DANES
Augsburg - Stuttgart,
Nogomet - Bundesliga
00:30
Paderborn - Hamburger SV,
Nogomet - 2. Bundesliga
02:30
37. oddaja,
Nogomet - Bundesliga magazin
03:00
Feyenoord - Zwolle,
Nogomet - Eredivisie
05:00
29. oddaja,
Futsal - Futsal magazin
05:30
Četrtfinale: GGD Šenčur - Ilirija, druga tekma,
Košarka - Liga Nova KBM
07:00
PSV - Sparta Rotterdam,
Nogomet - Eredivisie
09:00
Augsburg - Stuttgart,
Nogomet - Bundesliga
11:00
Maribor - Celje,
Nogomet - Prva liga Telemach
12:55
V ŽIVO
Schalke - Hansa Rostock,
Nogomet - 2. Bundesliga
TRENUTNO SE PREDVAJA
15:00
37. oddaja,
Nogomet - Bundesliga magazin
sledi
15:25
V ŽIVO
Borussia Mönchengladbach - Eintracht Frankfurt,
Nogomet - Bundesliga
17:30
Spa-Francorchamps, vrhunci,
Avtomobilizem - Hankook 24H Series 2024
18:25
V ŽIVO
Mainz - Borussia Dortmund,
Nogomet - Bundesliga
20:25
V ŽIVO
Holstein Kiel - Fortuna Düsseldorf,
Nogomet - 2. Bundesliga
22:30
DANES
Maribor - Olimpija,
Nogomet - Prva liga Telemach
00:30
Leipzig - Werder Bremen,
Nogomet - Bundesliga
02:30
19. oddaja,
Ekstremni športi - World of Free Sports
03:00
Freiburg - Heidenheim,
Nogomet - Bundesliga
05:00
Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - Eintracht Frankfurt,
Nogomet
07:00
Bundesliga: Leipzig - Werder Bremen,
Nogomet
09:00
Prva liga Telemach: Maribor - Olimpija,
Nogomet
11:00
Bundesliga: Boj za obstanek, tretji del,
Nogomet
11:30
Bundesliga: Mainz - Borussia Dortmund,
Nogomet
13:25
V ŽIVO
2. Bundesliga: St. Pauli - Osnabrück,
Nogomet
15:25
V ŽIVO
Bundesliga: Darmstadt - Hoffenheim,
Nogomet
17:25
V ŽIVO
Bundesliga: Bayern München - Wolfsburg,
Nogomet
19:30
DANES
MXGP: VN Galicije, 1. dirka,
Motokros
20:30
DANES
MXGP: VN Galicije, 2. dirka,
Motokros
21:30
DANES
Bundesliga: Bochum - Bayer Leverkusen,
Nogomet
23:30
DANES
Eredivisie: Ajax - Almere City,
Nogomet
01:30
MX2: VN Galicije, 1. dirka,
Motokros
02:30
MX2: VN Galicije, 2. dirka,
Motokros
03:30
World of Free Sports: 19. oddaja,
Ekstremni športi
04:00
Extreme E: Magazin, 4. oddaja,
Avtomobilizem
04:30
Pure Action: 34. oddaja,
Ekstremni športi
05:00
Bundesliga: Freiburg - Heidenheim,
Nogomet
07:00
Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - Eintracht Frankfurt,
Nogomet
09:00
MX2: VN Galicije, 1. dirka,
Motokros
10:00
MX2: VN Galicije, 2. dirka,
Motokros
11:00
Bundesliga: Bayern München - Wolfsburg,
Nogomet
13:00
Bundesliga: Bochum - Bayer Leverkusen,
Nogomet
15:00
Bundesliga: Mainz - Borussia Dortmund,
Nogomet
17:00
MXGP: VN Galicije, 1. dirka,
Motokros
18:00
MXGP: VN Galicije, 2. dirka,
Motokros
19:00
Bundesliga: Leipzig - Werder Bremen,
Nogomet
21:00
Prva liga Telemach: Maribor - Olimpija,
Nogomet
23:00
Bundesliga: Vrhunci 33. kola,
Nogomet
00:00
Eredivisie: Vrhunci 33. kola,
Nogomet
01:00
Liga Nova KBM: Četrtfinale: GGD Šenčur - Ilirija, druga tekma,
Košarka
02:30
Bundesliga: Boj za obstanek, tretji del,
Nogomet
03:00
Bundesliga: Augsburg - Stuttgart,
Nogomet
05:00
Eredivisie: Ajax - Almere City,
Nogomet
07:00
Bundesliga: Darmstadt - Hoffenheim,
Nogomet
09:00
Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - Eintracht Frankfurt,
Nogomet
11:00
MXGP: VN Galicije, 1. dirka,
Motokros
12:00
MXGP: VN Galicije, 2. dirka,
Motokros
13:00
Bundesliga: Mainz - Borussia Dortmund,
Nogomet
15:00
Bundesliga: Bochum - Bayer Leverkusen,
Nogomet
17:00
Bundesliga: Bayern München - Wolfsburg,
Nogomet
19:00
Prva liga Telemach: Maribor - Olimpija,
Nogomet
21:00
Bundesliga: Leipzig - Werder Bremen,
Nogomet
23:00
MX2: VN Galicije, 1. dirka,
Motokros
00:00
MX2: VN Galicije, 2. dirka,
Motokros
01:00
Bundesliga: Freiburg - Heidenheim,
Nogomet
03:00
Ženski nogometni magazin: 26. oddaja,
Nogomet
03:30
World of Free Sports: 19. oddaja,
Ekstremni športi
04:00
Bundesliga: Boj za obstanek, tretji del,
Nogomet
04:30
FIA Pure Motorsport: 1. oddaja,
Avtomobilizem
05:10
Osnabrück - Schalke,
Nogomet - 2. Bundesliga
06:55
PSV - Sparta Rotterdam,
Nogomet - Eredivisie
08:45
5. oddaja,
Motokros - MXGP Magazin
09:15
Četrtfinale: GGD Šenčur - Ilirija, druga tekma,
Košarka - Liga Nova KBM
10:45
Wehen Wiesbaden - Holstein Kiel,
Nogomet - 2. Bundesliga
12:40
VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros - MXGP
13:45
VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros - MXGP
14:55
Piotrcovia - Kobierzyce,
Rokomet - Poljska liga, ženske
16:25
Hamburger SV - St. Pauli,
Nogomet - 2. Bundesliga
18:20
Vrhunci 32. kola,
Nogomet - Eredivisie
19:15
Četrtfinale: Cedevita Olimpija - Šentjur, druga tekma,
Košarka - Liga Nova KBM
20:40
DANES
Paderborn - Hamburger SV,
Nogomet - 2. Bundesliga
22:30
DANES
Magdeburg - Greuther Fürth,
Nogomet - 2. Bundesliga
00:30
37. oddaja,
Nogomet - Bundesliga magazin
01:00
Augsburg - Stuttgart,
Nogomet - Bundesliga
02:45
Vrhunci,
Futsal - Futsal
03:00
VN Portugalske, 1. dirka,
Motokros - MX2
04:00
VN Portugalske, 2. dirka,
Motokros - MX2
05:00
Feyenoord - Zwolle,
Nogomet - Eredivisie
06:45
Magdeburg - Greuther Fürth,
Nogomet - 2. Bundesliga
08:45
37. oddaja,
Nogomet - Bundesliga magazin
09:15
Paderborn - Hamburger SV,
Nogomet - 2. Bundesliga
11:00
5. oddaja,
Avtomoto šport - Idealna linija
11:15
Četrtfinale: GGD Šenčur - Ilirija, druga tekma,
Košarka - Liga Nova KBM
12:55
V ŽIVO
Nürnberg - Elversberg,
Nogomet - 2. Bundesliga
TRENUTNO SE PREDVAJA
15:00
Magazin, 4. oddaja,
Avtomobilizem - Extreme E
sledi
15:25
V ŽIVO
Freiburg - Heidenheim,
Nogomet - Bundesliga
17:30
DANES
Hertha - Kaiserslautern,
Nogomet - 2. Bundesliga
19:30
19. oddaja,
Ekstremni športi - World of Free Sports
20:00
5. oddaja,
Motokros - MXGP Magazin
20:30
DANES
Leipzig - Werder Bremen,
Nogomet - Bundesliga
22:30
DANES
Holstein Kiel - Fortuna Düsseldorf,
Nogomet - 2. Bundesliga
00:15
29. oddaja,
Futsal - Futsal magazin
00:45
Maribor - Olimpija,
Nogomet - Prva liga Telemach
02:30
26. oddaja,
Nogomet - Ženski nogometni magazin
03:00
Mainz - Borussia Dortmund,
Nogomet - Bundesliga
05:00
2. Bundesliga: Nürnberg - Elversberg,
Nogomet
06:45
2. Bundesliga: Schalke - Hansa Rostock,
Nogomet
08:45
Hankook 24H Series 2024: Spa-Francorchamps, vrhunci,
Avtomobilizem
09:45
2. Bundesliga: Hertha - Kaiserslautern,
Nogomet
11:45
2. Bundesliga: Holstein Kiel - Fortuna Düsseldorf,
Nogomet
13:30
Extreme E: Magazin, 4. oddaja,
Avtomobilizem
13:55
MXGP Magazin: 5. oddaja,
Motokros
14:25
V ŽIVO
Eredivisie: Ajax - Almere City,
Nogomet
16:30
Liga Nova KBM: Četrtfinale: GGD Šenčur - Ilirija, druga tekma,
Košarka
18:00
Liga Nova KBM: Četrtfinale: Cedevita Olimpija - Šentjur, druga tekma,
Košarka
19:30
DANES
2. Bundesliga: St. Pauli - Osnabrück,
Nogomet
21:30
DANES
MXGP: VN Galicije, 1. dirka,
Motokros
22:30
DANES
MXGP: VN Galicije, 2. dirka,
Motokros
23:30
DANES
MX2: VN Galicije, 1. dirka,
Motokros
00:30
MX2: VN Galicije, 2. dirka,
Motokros
01:30
Bundesliga: Bochum - Bayer Leverkusen,
Nogomet
03:15
Bundesliga: Bayern München - Wolfsburg,
Nogomet
05:00
2. Bundesliga: Magdeburg - Greuther Fürth,
Nogomet
06:45
2. Bundesliga: Nürnberg - Elversberg,
Nogomet
08:45
World of Free Sports: 19. oddaja,
Ekstremni športi
09:15
Liga Nova KBM: Četrtfinale: Cedevita Olimpija - Šentjur, druga tekma,
Košarka
10:45
2. Bundesliga: Paderborn - Hamburger SV,
Nogomet
12:30
Eredivisie: Ajax - Almere City,
Nogomet
14:30
Pure Action: 34. oddaja,
Ekstremni športi
15:00
Extreme E: Magazin, 4. oddaja,
Avtomobilizem
15:30
Bundesliga: Boj za obstanek, tretji del,
Nogomet
16:00
2. Bundesliga: Holstein Kiel - Fortuna Düsseldorf,
Nogomet
18:00
Liga Nova KBM: Četrtfinale: GGD Šenčur - Ilirija, druga tekma,
Košarka
19:30
MX2: VN Galicije, 1. dirka,
Motokros
20:30
MX2: VN Galicije, 2. dirka,
Motokros
21:30
MXGP: VN Galicije, 1. dirka,
Motokros
22:30
MXGP: VN Galicije, 2. dirka,
Motokros
23:30
2. Bundesliga: St. Pauli - Osnabrück,
Nogomet
01:15
2. Bundesliga: Hertha - Kaiserslautern,
Nogomet
03:00
2. Bundesliga: Schalke - Hansa Rostock,
Nogomet
05:00
2. Bundesliga: Paderborn - Hamburger SV,
Nogomet
06:45
2. Bundesliga: Magdeburg - Greuther Fürth,
Nogomet
08:45
Liga Nova KBM: Četrtfinale: Cedevita Olimpija - Šentjur, druga tekma,
Košarka
10:30
2. Bundesliga: Nürnberg - Elversberg,
Nogomet
12:15
2. Bundesliga: Schalke - Hansa Rostock,
Nogomet
14:15
2. Bundesliga: Hertha - Kaiserslautern,
Nogomet
16:00
2. Bundesliga: Holstein Kiel - Fortuna Düsseldorf,
Nogomet
18:00
Liga Nova KBM: Četrtfinale: GGD Šenčur - Ilirija, druga tekma,
Košarka
19:45
Eredivisie: Ajax - Almere City,
Nogomet
21:45
Idealna linija: 5. oddaja,
Avtomoto šport
22:00
DANES
Poljska liga, ženske: Lublin - Kobierzyce,
Rokomet
23:30
2. Bundesliga: St. Pauli - Osnabrück,
Nogomet
01:30
Eredivisie: Vrhunci 33. kola,
Nogomet
02:30
World of Free Sports: 19. oddaja,
Ekstremni športi
03:00
MXGP: VN Galicije, 1. dirka,
Motokros
04:00
MXGP: VN Galicije, 2. dirka,
Motokros