[4]
177113

Glavič: “Žene nas ekipni duh, za zmago vselej damo zadnje atome moči” (VIDEO)

27. 11. 2022, 11.30

Hokejisti Sij Acroni Jesenic nadaljujejo z izjemnimi predstavami v alpski ligi. V soboto zvečer so v dvorani Podmežakla s 4:2 premagali ekipo Steel Wings iz Linza in tako zabeležili že 14. zaporedno zmago v regionalnem tekmovanju.

Obenem je bila včerajšnja zmaga za Železarje tudi deseta zaporedna na domačem ledu, kjer varovanci Gabra Glaviča v alpski ligi letos sploh še ne poznajo poraza. Sobotni obračun je bil celo eden bolj izenačenih v Podmežakli. Petnajsto zmago na šestnajsti tekmi pa so zanesljivo vodilnemu moštvu lige z zadetki priigrali David Planko, Eric Pance, Žan Jezovšek in Luka Ulamec.

Po obračunu je pred naš mikrofon stopil kapetan moštva Gašper Glavič, ki je spregovoril o zahtevnosti tekme, izjemnemu zmagovalnemu nizu ekipe in tudi o tem, če jih je v tem trenutku sploh moč ustaviti.

Foto, video: Šport TV