single
[2]
49758

Gattuso: Ne povem vam, ali bo Donnarumma igral

Avtor: Marko Premrl
12. 12. 2017, 19.20

Saga na relaciji Gigio Donnarumma - Milan se nadaljuje. Potem ko je njegov agent Mino Raiola Milan obvestil, da želi razdreti zadnjo pogodbo, se je oglasil tudi trener Gennaro Gattuso.

Gattuso spet sprt, zdaj zapušča klop Pise

“Ne zdi se mi, da bi bil Donnarumma nemiren. Fant dobro trenira, jezi se, ko ni rezultatov, kar je lahko le dobro. Če res obstaja ta problem s pogodbo, ga bodo rešili v vodstvu kluba. Ne bom pa vam povedal, iz spoštovanja do drugih dveh vratarjev, ali bo Gigio igral na pokalni tekmi,” je na novinarski konferenci povedal Gattuso.

Sicer ne bi bilo nič dramatičnega, če bi Gigio počival na pokalni tekmi z Verono. V tem tekmovanju boljše ekipe pogosto dajo priložnost drugemu ali celo tretjemu vratarju. Če bi Raioli res uspelo razveljaviti pogodbo, bi njegov varovanec postal konec te sezone prost igralec.

 

Foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Francoski košarkar z nešportno potezo razbesnel slovensko klop in navijače (VIDEO)...Več

2

Poljska Sloveniji nasula 105 točk, slovenski selektor pa: “V obrambi nismo igrali slabo” (VIDEO)...Več

3

Riera zadel v polno tudi z vratarjem: 22-letnik spravljal v obup razprodan češki stadion (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Legenda brez dlake na jeziku: “Ko slišim izjavo selektorja, sploh ne vem, ali je sedel na klopi” (VIDEO)...Več

2

SLOVENIJA IMA EVROPO: Celjani bodo spet igrali konferenčno ligo! (VIDEO)...Več

3

Šeško zadel z bele pike, a rdeči vragi vseeno doživeli eno največjih sramot v zgodovini!...Več