single
[2]
48132

Garcia odstopil z mesta trenerja

Avtor: Marko Premrl
15. 11. 2017, 12.17

Oscar Garcia je odstopil z mesta trenerja francoskega nogometnega prvoligaša Saint-Etienna po le petih mesecih na čelu tega moštva, so danes sporočili iz kluba. Španski trener je ekipo popeljal do močnega starta v prvenstvo, nato pa je zmagala le na eni od zadnjih sedmih tekem, 5. novembra pa kar z 0:5 izgubila lokalni derbi proti Lyonu.

Štiriinštiridesetletni nekdanji nogometaš Barcelone se je St. Etiennu pridružil iz avstrijskega kluba Red Bull Salzburg, a mediji poročajo, da ni bil zadovoljen s tem, kako vodilni ravnajo s klubom.

Pomočnik Garcie Alain Ravera in nekdanji kapetan v klubu Julien Sable, ta čas trener mladih, bosta vodila prvo ekipo, dokler klubsko vodstvo ne najde zamenjave za Garcio, poroča športni dnevnik L’Equipe .

Saint-Etienne je osvojil deset naslovov francoskega prvaka in je bil najboljši francoski klub v sedemdesetih letih prejšnjega stoletja, a je zadnjo prvenstveno zvezdico osvojil leta 1981.

 

Foto: Šport TV
VIR: STA

Zadnje video vsebine

1

Bizaren prizor v Braziliji: Neymar po napaki sodnika zapustil igrišče (VIDEO)...Več

2

Konec izigravanja pravila U21, Mijatović za Šport TV: ”Če bi slovenski klubi vzgajali mlade igralce, do tega ne bi prihajalo” (VIDEO)...Več

3

Matondo pokvaril celjsko proslavo ob naslovu prvaka (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

To ni Prva liga Telemach: Riera po le nekaj mesecih zapušča Eintracht...Več

2

Vitor Campelos: “Naslov prvaka več kot zaslužen, zdaj ciljamo na ligo prvakov!”...Več

3

Olimpija ostaja brez kapetana Doffa: “Ta klub bo vedno v mojem srcu”...Več