single
[1176]
203618

Gajserjev šef vse bolj zadovoljen: “Postaja dobri stari Tim, Velika Britanija bo nova priložnost”

Avtor: Blaž Magdič
19. 9. 2023, 09.07

Do konca sezone svetovnega prvenstva v motokrosu je preostala le še nedeljska preizkušnja v Veliki Britaniji, nato pa se bodo dirkači tradicionalno pomerili še na Pokalu narodov. Že pred nedeljsko dirko je v prestižnem razredu MXGP naslov v rokah Španca Jorgeja Prada, ki je zlato številko tako dobil od lanskoletnega prvaka Tima Gajserja.

Tim Gajser, HRC Honda

Slovenski šampion, ki je brez dvoma eden največjih zvezdnikov v karavani, je zaradi poškodbe stegnenice izpustil večji del sezone, a na zadnjih dirkah že nakazal preboj in nedvomno vrnitev med najboljše.

Blestel je predvsem v Turčiji, kjer je osvojil celo skupno zmago, na zadnji dirki za VN Italije pa je po drugem mestu v drugi vožnji skupno končal kot peti.

Z njegovimi vožnjami je vse bolj zadovoljen tudi generalni direktor ekipe HRC Honda Marcus Pereira de Freitas. “Tim je v Maggiori 99% časa vozil odlično, zgodila se je ena sama napaka, ki ga je stala višje uvrstitve v prvi vožnji, a to je sestavni del motokrosa. Vseeno mislim, da se je dokončno vrnil med najboljše in že postaja dobri stari Tim. Velika Britanija prinaša novo lepo priložnost zanj in za našo ekipo, želim si, da sezono sklenemo uspešno.”

VN Velike Britanije, nedelja ob 14.00 na Šport TV 1 (studio ob 16.00).

 

Foto: HRC Honda

Zadnje video vsebine

1

Bizaren prizor v Braziliji: Neymar po napaki sodnika zapustil igrišče (VIDEO)...Več

2

Konec izigravanja pravila U21, Mijatović za Šport TV: ”Če bi slovenski klubi vzgajali mlade igralce, do tega ne bi prihajalo” (VIDEO)...Več

3

Matondo pokvaril celjsko proslavo ob naslovu prvaka (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

To ni Prva liga Telemach: Riera po le nekaj mesecih zapušča Eintracht...Več

2

Vitor Campelos: “Naslov prvaka več kot zaslužen, zdaj ciljamo na ligo prvakov!”...Več

3

Olimpija ostaja brez kapetana Doffa: “Ta klub bo vedno v mojem srcu”...Več