12:55 V ŽIVO
Bordeaux - Nice Ligue 1

Gajser se je v Latviji približal Herlingsu

9. 8. 2020, 12.56

Po premoru zaradi koronavirusa se v Latviji nadaljuje sezona motokrosa. Na prvi dirki je Gajser prvi prečkal ciljno črto, na drugi pa po padcu končal na petem mestu, a se je v skupnem seštevku vseeno približal vodilnemu Jeffreyju Herlingsu.

Na prvi dirki je na drugem mestu končal Glenn Coldenhoff, vodilni v seštevku svetovnega prvenstva Jeffrey Herlings je bil četrti.

Druga dirka je bila podobna prvi. Gajser je v zasledovanju Coldenhoffa padel, prehitel ga je tudi Herlings, slovenski as se je moral zadovoljiti s petim mestom, skupno drugim in z novimi 41 točkami.

Vodilni v skupnem seštevku je Herlings (130), sledi mu Gajser (126), tretji je Coldenhoff (103), četrti pa Cairoli (86).

V razredu MX2 je Jan Pancar zasedel 24. mesto na prvi dirki in 20. na drugi.

Naslednja dirka bo na sporedu ponovno v Latviji, in sicer že to sredo. Prenose si boste lahko ogledali na ŠTV 1, začnemo ob 11.00.