single
[1176]
141708

Gajser: “Sem zelo motiviran za naslednjo sezono” (VIDEO)

Avtor: Urban Kolman
10. 11. 2021, 18.53

Svetovni prvak razreda MXGP je postal Jeffrey Herlings, Tim Gajser je sezono končal na 3. mestu. V pogovoru je trikratni šampion razkril, kakšne so glavne ugotovitve ob koncu sezone in kaj bodo glavni poudarki v pripravah za novo.

“Spremeniti ne moreš ničesar, tako je v športu, tako je v življenju,” s temi besedami je Gajser opisal občutke ob koncu aktualne sezone motokrosa. Nadaljeval je: “So vzponi in padci, važno je, da se po vsakem padcu pobereš in da ti to, da motivacijo za naprej”. Kot glavni minus sezone je navedel slabe začetke dirk.

Priznal je tudi, da mu je naslov iz rok najverjetneje spolzel po kazni, ki jo je prejel na prvi dirki VN Lombardije: “Zavedal sem se, da je prednost, ki jo imata prva dva velika za en grand prix, ampak sem se boril do zadnje zastavice”. 

Vseeno se zaveda, da se s koncem sezone začenjajo že priprave na novo, za katero pravi, da je “zelo motiviran”.

VIDEO: Gajser o razpletu sezone

Video is not available for your country.

Video, Foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Kapun in Žlogar: Večni derbi je vedno čustven, Olimpija in Maribor prihajata v pozitivni formi! (VIDEO)...Več

2

Kapun in Žlogar: Igra Kopra narejena za Iličića, naredi več kot pokaže GPS! (VIDEO)...Več

3

Studio ŠTV: Ruedl material za prodajo? Serijsko zabija in ima podporo kluba! (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Po stopinjah Gajserja: Brata Coenen delita svojo pot do prve dirke (VIDEO)...Več

2

Kako je United zopet postal … United...Več

3

”Mura je po velikosti tretji klub v Sloveniji”...Več