single
[1176]
40849

Gajser: Proga v Ottobianu mi je všeč

Avtor: Marko Premrl
22. 6. 2017, 23.08

Potem ko je izpustil zadnje dirke zaradi poškodbe in zdrsnil po lestvici, se bo Tim Gajser ta konec tedna znova vrnil na sceno. Dirka bo tokrat v Ottobianu, na prenovljeni peščeni progi, kar aktualnemu svetovnemu prvaku ustreza.

“Res sem komaj čakal, da se znova vrnem na dirke. Težko je bilo, ko sem moral biti doma, a spoznal sem, da je bilo tako najbolje. Ottobiano mi je všeč, ker je proga peščena. Mislim, da sem zdaj znova dobro pripravljen in da se lahko borim za najvišja mesta,” je povedal Gajser pred dirko v Italiji.

Proga Ottobiano je novost v koledarju MXGP. Nahaja se blizu Pavie, ki leži jugozahodno od Milana. Gre sicer za večji dirkaški kompleks, saj povem blizu leži tudi asfaltirana proga.

Lani je sicer VN Lombardie potekala na progi v Mantovi. Obe dirki je dobil Gajser, do konca sezone pa ni več (v skupnem seštevku) stopil na najvišjo stopničko, a je vendarle domov pripeljal naslov svetovnega prvaka.

Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

Steber Rierine nove slačilnice: ”Je zelo dober trener, imamo še veliko stvari za izboljšati”...Več

2

Studio Šport TV o Tiu Cipotu: ”V teh situacijah zanj v PLT ni obrambe”...Več

3

Matić in Kapun: ”Maribor v drugem polčasu ni imel veliko rešitev, igralci niso zmožni delati pritiska 90 minut””...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Kako je United zopet postal … United...Več

2

”Mura je po velikosti tretji klub v Sloveniji”...Več

3

Pomlajeni Domžalčani tudi brez dolgoletnega kapetana optimistični: “Bolj kot lestvica je pomemben stalen napredek”...Več