single
[1176]
81845

Gajser po četrti zaporedni zmagi: Tega po grdem padcu res nisem pričakoval

Avtor: Blaž Magdič
17. 6. 2019, 09.59

Nepričakovano. Tako bi lahko opisali sanjski razplet nedeljske dirke svetovnega prvenstva, ko je govora o slovenskem motokrosistu Timu Gajserju. Vodilni dirkač skupnega seštevka je v soboto v Latviji grdo padel, nedeljski razplet po dveh vožnjah pa ga je ponovno pripeljal na sam vrh. Je to presenetilo tudi njega?

“Resnično sem vesel, saj četrte zaporedne zmage res nisem pričakoval. Začel sem šele iz 18. pozicije, saj sem v soboto grdo padel in se nisem počutil dobro. Nikakor nisem našel dobrih linij in hitrega ritma, zato sem prvo dirko končal šele šesti,” je na svojem Facebook profilu zapisal Gajser.

“V drugi dirki sem začel še bolje, po desetih minutah mi je uspelo priti vse do vodstva. Velika zahvala gre moji ekipi, ki se res zelo trudi, vse skupaj pa se nam je ponovno poplačalo. Pred nami je še veliko dirk, zato moramo nadaljevati v takšnem slogu. Želim se zabavati in dati vse od sebe, upam, da bo to dovolj, da ostanem vodilni v MXGP skupnem seštevku,” je zaključil 22-letnik.

 

Foto: MXGP

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: ”Pred letom, dvema smo iz takšnih situacij matirali nasprotnike”...Več

2

Strateg zmajev Mitrović po romunskem skalpu: “Po tem, ko smo ujeli ritem, smo nadzorovali srečanje” (VIDEO)...Več

3

Studio ŠTV: “Koper ima Iličića, Olimpija pa igralca takšnega kova nima”...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Riera odgovarja na namigovanja o njegovem odhodu: ”Če se klubi zanimajo za nas, pomeni, da delamo dobro” (VIDEO)...Več

2

Od rešitelja do nebodigatreba: kako hitro nogomet pozabi...Več

3

VIDEO: Bavarci prekinili niz Bayerja in dosegli že 15. zaporedno zmago...Več