single
[1176]
119352

Gajser obvestil: V Italiji me ne bo

Avtor: Marko Premrl
18. 2. 2021, 08.30

Pred dobrim tednom dni so organizatorji MXGP sporočili, da se bo sezona zaradi pandemije covid-19 začela kasneje, kot je bilo predvideno. Temu je svoj program priprav prilagodil tudi svetovni prvak Tim Gajser.

“Zaradi zamude MXGP sezone smo se odločili, da ne bomo sodelovali na rednih dirkah pred sezono v Italiji. Še naprej bomo pridno trenirali kot običajno in počakali malo bližje uvodnemu krogu, da ponovno začnemo dirkati,” je na socialnem omrežju sporočil Tim Gajser.

Koledar dirk je sprva predvideval, da se bo karavana v bitko za nov naslov podala 3. aprila, pred dnevi pa so pošteno premešali karte. Trenutno je načrt, da se v novo sezono štarta 23. maja na Nizozemskem.

Sezono MX2 in MXGP boste lahko v neposrednih prenosih spremljali tudi letos na Šport TV.

 

Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

Analiza ŠTV: Maribor še vedno ne ponuja napadalnih variant, preveč je prepuščeno naključjem! (VIDEO)...Več

2

Pri Mariboru puško že vrgli v koruzo: “Da Celjani ne bi postali prvaki, bi se moral zgoditi mali čudež”...Več

3

Celjani po evrogolu Nieta dobili štajerski derbi in napravili ogromen korak proti naslovu prvaka (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser v Andaluziji po sijajni drugi vožnji do prvih stopničk z Yamaho, Lucas Coenen razred zase (VIDEO)...Več

2

Liverpool zapušča največji vseh časov?...Več

3

Slovenski kadeti napolnili mrežo severnomakedonskih vrstnikov (VIDEO)...Več