[1176]
141634

Gajser: “Marsikaj se lahko še zgodi” (VIDEO)

10. 11. 2021, 09.45

Danes bomo priča sklepnemu delu sezone motokrosa. V razredu MXGP je odprto še vse. Na prvem mestu se nahaja Romain Febvre, na drugem za njim le 3 točke zaostaja Jeffrey Herlings. Na tretjem mestu se nahaja Tim Gajser, ki ga od prvega loči 15 točk.

Slovenski šampion se dirke v nedeljo ne bo spominjal v dobri luči, saj je bil po prvi vožnji kaznovan. Posledično jo je končal na osmem mestu in tudi tretje mesto v drugi ni pomagalo skupnem seštevku. Pri ekipi so se na kazen neuspešno pritožili in zato Gajser ostaja na 3. mestu s 15 točkami zaostanka. Kljub temu se ne predaja in vztraja: “Nič ni končano dokler ne pade zadnja zastavica”!

Prva vožnja razreda MXGP bo ob 12.15, druga pa ob 15.10. Oglejte si jo le na programih Šport TV. Vabljeni v družbo prvakov!

Video, Foto: Šport TV