single
[1180]
58316

F1: Ricciardu oba prosta treninga v kneževini

Avtor: Blaž Magdič
24. 5. 2018, 22.11

Dirkači formule 1 konec tedna v Monaku tradicionalno začnejo že v četrtek s prostima treningoma. Danes je bil v kneževini najboljši voznik Red Bulla Daniel Ricciardo, Avstralec je bil najhitrejši na obeh treningih.

Uspeh avstrijske ekipe, ki bo v nedeljo startala na jubilejni 250. dirki v formuli 1, je dopolnil še njegov sotekmovalec Max Verstappen, Nizozemec je bil obakrat drugi.

Ricciardo je postavil tudi nov rekord steze na zavitih monaških ulicah, ta zdaj znaša 1:11,841 minute. Na tretjem in četrtem mestu sta se zvrstila vodilna v skupnem seštevku SP, prvi Britanec Lewis Hamilton (Mercedes) je bil boljši dopoldne, drugi Nemec Sebastian Vettel (Ferrari) pa popoldne.

Hamilton je dobil zadnji dirki v Bakuju in Barceloni in ima pred Vettlom 17 točk naskoka.

Po prostem petku bosta v soboto v Monaku zadnji trening in kvalifikacije, v nedeljo pa dirka ob 15.10.

 

Foto: Šport TV
Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

Arnol potegnil črto pod uspešno sezono: “Naš način igre je tisti, ki je naredil razliko” (VIDEO)...Več

2

Bessone kljub klavrni sezoni ostaja optimističen za prihodnost: “Olimpijo bomo vrnili na vrh” (VIDEO)...Več

3

Konec izigravanja pravila U21, Mijatović za Šport TV: ”Če bi slovenski klubi vzgajali mlade igralce, do tega ne bi prihajalo” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

To ni Prva liga Telemach: Riera po le nekaj mesecih zapušča Eintracht...Več

2

Vitor Campelos: “Naslov prvaka več kot zaslužen, zdaj ciljamo na ligo prvakov!”...Več

3

Olimpija ostaja brez kapetana Doffa: “Ta klub bo vedno v mojem srcu”...Več