[2]
227985

EMF Euro: Srbija po strelih z bele točke do prvega naslova evropskih prvakov (VIDEO)

8. 6. 2024, 22.10

Izbrana vrsta Srbije je danes v finalu malonogometnega evropskega prvenstva po izvajanju najstrožjih kazni ugnala Romunijo in se razveselila svojega prvega naslova evropskih prvakov.

Romuni so kot aktualni svetovni prvaki v srečanje vstopili kot izraziti favoriti in tudi hitro zagospodarili na igrišču. Že od prvega sodniškega žvižga so močno pritisnili na vrata Srbov, ki pa so se disciplinirano branili in svoje priložnosti iskali iz protinapadov. Tovrstna taktika se jim je tudi obrestovala, saj so po pravem projektilu iz razdalje Aleksandra Ignjića v 21. minuti prišli do. Prvi polčas se je končal v korist Srbije, v drugem pa so Romuni preko Andreija Balee prišli do izenačenja. Nobena od ekip ni uspela najti zmagovitega zadetka, sledilo je izvajanje najstrožjih kazni.

Po strelih iz bele točke so z rezultatom 10:9 slavili Srbi in prišli do svojega prvega naslova evropskih prvakov v zgodovini .

2

Vilfan po visokem porazu Slovenije proti Grčiji: Pričakujem, da bo selektor nepreklicno odstopil (VIDEO)...Več