single
[2]
29177

Emery iz Seville v PSG pripeljal tudi Krychowiaka

Avtor: Rok Grilec
3. 7. 2016, 14.09

Francoski nogometni prvak Paris Saint-Germain je na spletni strani potrdil prestop poljskega reprezentanta Grzegorza Krychowiaka, ki je podpisal petletno pogodbo. Šestindvajsetletni vezist je Parižane stal 30 milijonov evrov in je druga okrepitev novega trenerja PSG Unaija Emeryja, pred tem je kot prost igralec prišel Hatem Ben Arfa.

Emery iz Seville v PSG pripeljal tudi Krychowiaka

Poljak že ima izkušnje iz Francije, saj je nogometno odrasel v šoli Bordeauxa, profesionalno pot pa je začel pri Stade de Reimsu, odkoder se je leta 2014 preselil v Sevillo. Z Andaluzijci je osvojil dva naslova v evropski ligi in zaigral v finalu španskega kraljevega pokala.

“Zelo sem ponosen, da sem se vrnil v Francijo, kjer bo branil barve kluba, ki je zelo ambiciozen. Priložnost, da bom še naprej sodeloval z Unaijem Emeryjem je bil glavni dejavnik moje odločitve,” je za spletno stran povedal Poljak.

 

 

foto: PSG

Zadnje video vsebine

1

Tako blizu pa tako daleč, Slovenija obtičala v skupinskem delu (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Londončani proti Madridčanom za prvo evropsko lovoriko...Več

3

Završan o treningih med tednom: “Gre predvsem za ohranjanje forme” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

To ni Prva liga Telemach: Riera po le nekaj mesecih zapušča Eintracht...Več

2

Vitor Campelos: “Naslov prvaka več kot zaslužen, zdaj ciljamo na ligo prvakov!”...Več

3

Olimpija ostaja brez kapetana Doffa: “Ta klub bo vedno v mojem srcu”...Več