single
[3194]
235672

Elšnik je v njej blestel, zdaj ima Olimpija novo desetico (FOTO)

Avtor: Blaž Magdič
12. 9. 2024, 17.29

Vsi, ki podrobno spremljajo nogomet vedo, kaj za ekipo, navijače in spremljevalce pomeni številka 10. Poseben dres s posebno številko, ki jo običajno nosi posameznik, ki v igro moštva prinaša dodatno dimenzijo.

Pri ljubljanski Olimpiji so imeli skozi zgodovino nekaj kultnih desetic, zadnji v nizu, ki jo je uspešno in ponosno nosil nekaj sezon, je bil slovenski reprezentant Timi Max Elšnik. Vezist se je v poletnem prestopnem roku iz slovenske prestolnice preselil v srbsko, oblekel je dres Crvene zvezde s številko 21, saj je desetica rezervirana za Aleksandra Kataia.

V Stožicah po odhodu Elšnika skoraj dva meseca nihče izmed nogometašev ni oblekel desetice, a zdaj se je to spremenilo. Napadalec Raul Florucz, ki v letošnji sezoni blesti v zeleno-belem dresu, je nova desetica Olimpije!

Doslej je Avstrijec nosil dres s številko 30, novega pa mu je predal kar nekdanji kapetan Elšnik.

 

Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

Veliki junak Vizinger po zmagi proti “bivšim”: “Vemo, kako dobro je Celje, dokazali smo, da smo prava ekipa” (VIDEO)...Več

2

Riera in Karničnik po prvem porazu brez razočaranja: “Če po zmagah nismo najboljši, tudi po porazih nismo najslabši” (VIDEO)...Več

3

VIDEO: Saibari s čudovitim hat-trickom prvakom priigral tesno zmago na derbiju vodilnih v Eredivisie...Več

Najbolj brano ta mesec

1

VIDEO: Green v slogu Dončića s trojko izsilil podaljšek, Ilirija do zmage po zaostanku 17 točk...Več

2

VIDEO: Slovenija kljub dvakratnemu vodstvu remizirala, gostje z evrogolom do končnega izida...Več

3

Kek: “Zdaj se vidi, kaj smo pustili na Kosovu, a vemo, kje smo, in treba bo tvegati več” (VIDEO)...Več