single
[5]
64029

EHF: Težak preizkus za Celjane v Parizu

Avtor: Gregor Kovačič
23. 9. 2018, 08.45

Uvodna tekma rokometašev Celja Pivovarne Laško v elitni skupini lige prvakov se ni razpletla po njihovih željah. V Zlatorogu jim je mero vzel danski prvak iz Skjerna, danes pa bodo gostovali pri najbolj zvezdniški rokometni ekipi na svetu - francoskem PSG. Francosko-slovenski obračun se bo v dvorani Pierre de Coubertin pričel ob 17. uri.

Barve francoske zasedbe zastopajo sami imenitni igralci najvišjega kakovostnega razreda, tu so Francozi Nikola in Luka Karabatić, Luc Abalo, Thierry Omeyer, Nedim Remili, Danca Mikkel Hansen in Henrik Toft Hansen, Nemec Uwe Gensheimer, Norvežan Sander Sagosen, Španec Viran Morros, Šved Kim Ekdal du Rietz in Hrvat Luka Stepančić.

Celjska ekipa je s PSG doslej odigrala šest tekem. Na njunih uvodnih medsebojnih tekmah v sezoni 1996/97 jo je obakrat premagala, na zadnjih štirih dvobojih v sezonah 2015/16 in 2017/18 pa vselej izgubila.

Dvoboj PSG – RK Celje se bo na Š1 začel 16.55 vabljeni v našo družbo. 

PREBERITE ŠE: 

VIDEO: Celjani proti gigantom, ki cepeline zabijajo izven šestih metrov

Foto: Sportida.com

Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

Studio ŠTV: “Zadnji korak je najtežje storiti, Olimpija mora s kakovostjo “zbrcati” žogo v gol za naslov” (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Mitrović in Kapun o sporu Vidovška in Raula: “Stvari se ne rešuje vročih glav!”...Več

3

Sanchez: “Maribor je bil boljši, a mi bi morali imeti enajstmetrovko” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Sešlar: “Igrali smo proti štirinajstim, igrišče je bilo suho, to danes ni bil nogomet” (VIDEO)...Več

2

Gajser pokazal, da je šampion tudi ob progi (VIDEO)...Več

3

“Pancar bi lahko pri KTM-u nadomestil Herlingsa!” (VIDEO)...Več

4

Pirati varno do zaklada...Več